Teraz jest 28 mar 2024 22:39:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Gone with the Blastwave 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 kwi 2008 19:20:10
Posty: 19
Post Gone with the Blastwave
Czyli "Przeminęło z bombami", jak brzmi nieoficjalne polskie tłumaczenie.

Komiks powstał poczatkowo jako jeden z licznych tego typu komiksow internetowych, ostatecznie jednak doczekal sie edycji zeszytowej, stad zdecydowalem sie go tu zaprezentowac. Komiks w calosci dostepny jest ONLINE pod adresem: http://blastwavecomic.com/index.php?p=comic&nro=1

Oryginalnie w jezyku angielskim, jednak dla leniwych jest nieoficjalne, polskie tlumaczenie, dostepne ze strony komiksu, dla jeszcze bardziej leniwych link:
http://gwtb.chanibal.net/

Historia fikcyjnego konfliktu w fikcyjnym "wielkim" miescie pomiedzy armiami czerwonych, niebieskich i zoltych. Fabula skupia sie na kilku czerwonych, ktorzy a) nie wiedza gdzie sa, b) nie wiedza jak wyjsc z miasta, c) nie wiedza gdzie jest ich armia. Mnostwo czarnego humoru i cynizmu. Polecam, przeczytanie calego nie trwa dlugo, ale wg mnie warto :)


01 maja 2008 12:50:53
Zobacz profil
Post 
Wspaniała rzecz, odkryłem ją kilka miesięcy temu. Żal, że autor nie traktuje projektu bardziej na poważnie i tempo publikacji nowych odcinków spadło niemiłosiernie. Jak dla mnie to absolutna czołówka wśród komiksów internetowych, jakieś większe wydawnictwo powinno zainteresować się tym gościem i pokazać GWTBW szerszej publice 8)


02 maja 2008 14:40:02
Post 
Zdecydowanie popieram, kilkakrotnie porządnie się uśmiałem, czytając to. Jedyne, co mi się średnio podoba, to kreska - może być, nie rani moich oczów jak niektóre inne, ale mogłaby być bardziej dopracowana (tak, wiem, nie można dogodzić wszystkim ;) ). Czyli ogólnie rzecz biorąc - polecam, jeżeli masz poczucie humoru, a zwłaszcza trochę czarniejszego i bardziej zakręconego ;)


06 maja 2008 19:12:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: