Teraz jest 16 kwi 2024 14:14:34




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
rapidshare.com 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2008 10:02:34
Posty: 2
Lokalizacja: DG
Post rapidshare.com
Mam takie pytanie: czy istniej jakiś program lub cokolwiek innego które mogło by przedłużać żywotność pliku na rapidshare.com? Z tego co zauważyłem nawet jeśli ściągniesz 1-2 mb pliku to jest to odnotowywane jako ściągniecie i zapisywane jako ostatnie pobieranie inaczej mówiąc plik będzie miał kolejne 90 dni do skasowania a po ściągnięciu takiej ilości musimy czekać tylko 1-3 min. Dla osób takich jak ja z małym uploadem które nie chcą co jakiś czas wrzucać ponownie plików bo akurat nikt przez 90 dni nie ściągał taki program był by przydatny by trochę zautomatyzować ten proces.


31 mar 2008 17:36:16
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Konto premium. Ewentualnie spróbuj programu rapget (czy jakoś tak). Albo sam raz na jeden-dwa miesiące zacznij ściągać plik, ściągnij te 2 mega i po sprawie.


31 mar 2008 20:39:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2007 8:25:02
Posty: 77
Lokalizacja: wzi¹Ì pieni¹dze
Post 
Jurji tylko konto premium albo niestety ręcznie, nie zostaje żadna inna możliwość. Ci którzy zrobili rapidshare to zrobili to tak żeby nie dało się kombinować :) ewentualnie popros jakiegos kolege z neo żeby ci czasem "przeleciał" pliki twoje z rapida tym zmiennym ip ;) (nie czekasz godziny)

_________________
Ludzie są ucieleśnieniem swoich umysłów


03 kwi 2008 22:10:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
Kąto premium nie zawsze jest potrzebne. Można obejść rapidshare. Np. tak jak zrobiła ta strona -> http://anonymouse.org/anonwww.html wpisujemy adres strony i ściagamy bez ograniczeń.


04 kwi 2008 16:29:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Bolek ... nie wiem jestem na etapie testu tej stronki ale cos nie bardzo idzie ciagle wyskakuje Invalid sesion ... ;/ pewnie zaczeli sie zabezpieczac przed tego typu stronkami albo cosik maja przeciazone ze nie mozna uzyskac dostepu... bo generalnie zaczyna sie wszystko ok ... odliczanie czasu (mimo ze wczesniej sciagalem i powinno juz na tym etapie zblokowac) potem wpisuje kod i ... ERROR ;/

ktos moze wyjasnic ?:)

_________________
Obrazek


05 kwi 2008 10:21:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
Hmm mi działa. Może nidokładnie link wpisałeś.


05 kwi 2008 11:17:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2007 8:25:02
Posty: 77
Lokalizacja: wzi¹Ì pieni¹dze
Post 
@Bolek i mako, to dziala ale tylko czasem, sukcesem jest wytrwałość albo zakup konta premium, pomyślcie ile czasu marnujecie na próby wbicia na te stronki podczas gdy za 2x zł moglibyście sciagnac co chcecie bez prawie żadnych ograniczen i ile czasu zaoszczędzili byście ! warto spróbować też progsów w stylu hide my ip !

_________________
Ludzie są ucieleśnieniem swoich umysłów


05 kwi 2008 17:12:09
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2008 10:02:34
Posty: 2
Lokalizacja: DG
Post 
Dzięki wielkie za odpowiedzi wszystkim, raczej nie planuje kupna konta premium bo nie ściągam dużo z rapida najlepszym pomysłem jak dla mnie będzie RapGet albo USDownloader (tak szczerze to dziwie sie ze sam na to nie wpadłem:oops: ). Apropo różnego rodzaju proxy, kiedyś probowałem używać ale jak pamiętam kilka razy natknąłem sie na już wykorzystane i dałem sobie spokój :P.
Temat jak myślę można zamknąć i za jakiś czas usunąć.
Pozdrawiam


06 kwi 2008 17:54:26
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Usuwać nie będę, bo może inni będą mieli tego typu pytania i będzie można ich tu odesłać. Ale zamykam. Jakby ktoś miał nowy (SPRAWDZONY!) pomysł, to niech napisze PW do mnie, a temat ponownie otworzę.


07 kwi 2008 9:56:00
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron