Teraz jest 29 mar 2024 4:16:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Romantyczne komedie w polskim wydaniu 
Autor Wiadomość
Post 
Fakt, na pewno pozwalają się wyluzować i oglądanie ich nie wymaga raczej myślenia, ale bez przesady. jak ktoś słusznie to zauważyl, sa bardzo sztuczne. W sumie jakby pokazywąły prawidzwe zycie, to nie chcialoby się och oglądac, bo po co, ale to jest takie cukierkowy świat. W sumie "Nigdy w życiu" też jest trochę sztuczne, ale ma dowcipne,dość inteligentne dialogi i ogląda się to z uśmiechem. Ponadto Danuta Stenka jest dobrą aktorką. Ale już "Ja wam pokażę", to żal oglądać. Naprawdę te polskie komedie romantyczne sa robione na jedno kopyto, niczym nie zaskakują,s ą banalne, cukierkowe i przewidywalne. jestem sentymentalna, ale takie filmy raczej mnie nie poruszają.


16 mar 2008 12:58:34
Post 
Motywy sie ciagle powtarzaja, caly czas te same zwroty akcji, sa zmieniane tylko szczegoly i czasami aktorzy. Wystarczy obejrzec tylko jeden taki film i dac sobie z reszta spokoj


17 mar 2008 13:38:15
Post 
Jestem za trochę bajkowego świata w polskim wydaniu nie zaszkodzi. Oczywiscie nie ma tu mowy o artystycznych lotach chociaż niektórzy aktorzy się starają a inni totalnie ośmieszają.


17 mar 2008 15:32:11
Post Re: romantyczne komedie w polskim wydaniu
madmax napisał(a):
co sądzicie o polskich produkcjach tego typu??
Np. o filmie "Tylko mnie kochaj"
Miałem nieszczescie byc w kinie na tym filmie, szczerze mowiac byl dosc przewidywalny, ale za to jakie wrazenie na kobietach zrobił Zakościelny!! Tak czy inaczej załowałem ze piwa nie mozna do kina wnieść :)



Takie komedie czyli "romantyczne" zawsze sa przwidywalne :P Ja za takimi nie przepadam, wrecz mnie nudzą. Wolę komedie z "jajem" takie jak "Testosteron" i "Lejdis", "Dublerzy" itp.... :twisted:


19 mar 2008 21:59:48
Post 
Hmmm ja w sumie lubię komedie romantyczne, takie lekkie i przyjemne filmy poprawiające nastrój po ciężkim dniu

EDIT by Chesuli: A takie "puste" posty są wprawdzie lekkie, ale nie są przyjemne i nie poprawiają nastroju - szczególnie modom :twisted: W "nagrodę" + 1 ostrzeżenie.


20 mar 2008 23:55:26
Post 
Jak wyglada przepis na polską komedie romantyczną? Otóz on ma kase, jest przystojny i samotny, ona ma dziecko albo che je mieć, on przechodzi przez zycie bez celu, ona walczy z zyciem i wykłada sie na kazdym zakrecie, to wszytko w jakiś ładnych plenerachpodwarszawskich osiedli willowych lub w secenerii warszawskich apartamentowców, on jest młody i przystojny, ona też piekna jest a w dodatku są samotni..i najlepiej jeżeli jego zagra Zakościelny, Deląg lub Zmijewski, ja Stenka, Wolszczak, Różdżka lub Grocholska...dobrze by było, gdyby scenariusz napisano na podstawie jakiegos damskiego wyciskacza łez..najlepiej Grocholi ...a ludzie i tak trafia do kina. Sztampa świetnie wysmiana w w Superprodukcji. Jedyna dobra komedia romantyczna jka zdarzyło mi sie objerzec to Dzienniki Brigdet Jones. Humor jest powalajacy, film nie jest li tylko wyciskaczem łez...a co najwarzniejsze jest o wiele bradziej prawdopodobny niźli polskie produkcje tego typu.Zdecydowanie wolę polskie komedie od polskich komedii romatycznych.


22 mar 2008 12:07:43
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2008 18:33:48
Posty: 34
Post 
Czasem Niezle sa dialogi lub gra aktorow, ale ogolem takie filmy mnie nudza. wszystkie sa takie same. Scenariusze najczesciej na podstawie powiesci Grocholi. Moze nie jestem obiektywna, bo widzialam tylko kilka takich filmow, ale np. Nigdy w zyciu mnie zawiodl. Nawet Zmijewski tej komedii romantycznej nie uratowal.


22 mar 2008 20:05:34
Zobacz profil
Post 
elka111 napisał(a):
Jak dla mnie polskie komedie romantyczne są najczęsciej przesłodzone, infantylne, drewniane i najczęsciej oderwane od życia.


też tak myślę. wszystko w nich jest ładne, piękne. zawsze jest happy end, szczęśliwa miłość, trochę rozterek, wiadomo jak się skończy. oglądałem dwie polskie komedie romantyczne: "Nigdy w życiu" (na tej zasnąłem;p) i "Tylko mnie kochaj" (na tej też zasnąłem :p)


23 mar 2008 20:41:01
Post 
Lubie komedie, ale niech w każdym filmie występują inni aktorzy, np. jak Zakościelny był na fali to wszędzie widziałam tylko jego. A gdzie inni artyści, czyżby wymarli?? Nawiasem pisząc nie byłam zadowolona z tego,że wszędzie brali Maćka.


24 mar 2008 22:46:47
Post 
Siema ! Tylko mnie kochaj to najlepszy polski film jaki widzialem ! Atmosfera udziela sie odrazu . Chce sie zyc !


26 mar 2008 21:58:42
Post 
Jak do tej pory podobał mi się tylko film ,,Ja wam pokaże,, potem nakręcili drugą część tego która była już beznadziejna,ale może to dlatego że zmienili obsade.Oglądałam również ,,Dlaczego nie'' i ,,Tylko mnie kochaj'' które dla mnie są kompletną klapą,strasznie nudne i przewidywalne...


26 mar 2008 22:10:41
Post 
chłam bez dwóch zdań, może z nielicznymi i tak marnymi wyjątkami (jak Nigdy w życiu), szkoda słów...

Edit by Obi: To do jakiej kategorii zaliczyć tego posta? ... Ostrzeżenie.


27 mar 2008 13:03:25
Post 
Muszę przyznac, że "Tylko mnie kochaj" i "Ja wam jeszcze raz pokeżę" oglądałam, i nawet mi się podobało, chociaż nie przepadam za tym gatunkiem. (Podobało się oczywiście do jakiegoś czasu....ach te ciągłe powtórki w TV:)) Filmy te jednak były...przewidywalne i troszke nużące. Mimo to ostatnio dałam się zaciągnąc na film "Mała wielka miłośc" i muszę go wszystkim polecic. Nie była to może rewelacja, ale mi się podobało :)


28 mar 2008 1:08:32
Użytkownik

Dołączył(a): 05 wrz 2007 0:35:38
Posty: 8
Post 
Komercja w pozytywnym znaczeniu tj. dobrze skrojana pod zapotrzebowanie społeczne :)

Edit by Obi: Spam w negatywnym znaczeniu, tj. brak zapotrzebowania społecznego na takie posty. Ostrzeżenie.


02 kwi 2008 23:12:48
Zobacz profil
Post 
Ostatnio komedie romantyczne sa na topie w Polsce, chcociażby w tym roku wyszło ich kilka tj. Ledis, ps kocham Cię, nie kłam kochanie wiekszośc jest nieoglądywalna...

Edit by Obi: Większość takich postów jest nieczytywalna (cokolwiek to znaczy). +1


04 kwi 2008 1:11:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron