Teraz jest 29 mar 2024 8:11:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona
Wasze ulubione zespoły 
Autor Wiadomość
Post 


dawno nie słuchałam :P
zespół jak najbardziej w porządku
...no i do tego ten Egipt :)


23 lip 2007 21:26:48
Post 
mój ulubiony zespól?? nie ma takiego... słucham wielu zespołow ale najlepsze to My Chemical Romance. The Used, Fall out Bpy, System of a down, Linkin Park i wiele innch głownie ROCK :!:


23 lip 2007 21:45:53
Post 
Zobaczcie to bogowie blacku !!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Uz0_NrdOutU


23 lip 2007 23:08:01
Post 
Uuu..zobaczyłem i... no cóż.. są gusta i guściki, ale chyba nawet Ty, jako fan black metalu, nie powiesz mi, że ten teledysk jest normalny.


24 lip 2007 0:22:19
Post 
Co do muzyki jaką preferuje, po tym co studiuje można by rzec że pasjonuje się muzyką poważną w rzeczywistości jest to dosyć mylne. Owszem uwielbiam Betowena, Szopena, Borodina, Mendelsona oraz wielu innych genialnych kompozytorów. Jednak na codzień słucham praktycznie wszystkiego. Podobno jeśli ktoś zajmuje się wszystkim to tak naprawdę nie ma własnego gustu a ja mam to w nosie io słucham prawie każdej z wymienionych przez was wcześniej grup muzycznych czy stylów. Także czy to będzie disco polo na dżamprezie pijackiej z Szaloną - Boysów na czele czy techno-trance na koncertach np. Dj Tiesto, Armin van buren etc., muzyka klasyczna przede wszystkim w pracy i przy czytaniu (ebooków ;>), zazwyczaj to czy słucham romantyki, ciężkiego brzmienia, czy poezji śpiewanej zależne jest od sytuacji w której się znajduje, a najwięcej samopoczucia
Także ciężko mi tak naprawdę podjąć decyzję którzy muzycy są moimi ulubieńcami bo lubię prawie wszystko


24 lip 2007 1:11:09
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
QuiGonn napisał(a):
Uuu..zobaczyłem i... no cóż.. są gusta i guściki, ale chyba nawet Ty, jako fan black metalu, nie powiesz mi, że ten teledysk jest normalny.


jedni wola prawdziwy black i kolesi z corpse paintem na twarzy, a inni pseudo metalowych wyzelowanych kolesi spiewajacych banały typu "when the rich wage war, it's the poor who die"... nie ma to jak upolitycznione text - rzygam czyms takiem, obroncy biednych sie znalezli :lol: i te utatre frazesy wplecione w lyricsy :lol: jak dla mnie to stanowczo za malo...

A tele Marduka moze byc :) Tutaj masz zupenie inne tele:

:twisted: :twisted: :twisted: Darkthrone - Transilvanian Hunger :twisted: :twisted: :twisted:

http://pl.youtube.com/watch?v=SBwu83RR6ZU

A tutaj, troche jakby to powiedziec Black'n'Roll'a :D

:twisted: :twisted: :twisted: Darkthrone - Too Old Too Cold :twisted: :twisted: :twisted:

http://pl.youtube.com/watch?v=KcpWplR3o ... ed&search=

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


24 lip 2007 6:10:00
Zobacz profil
Post 
Ja się muzyki nie czepiam. Każdy ma po prostu swój gust. Chodziło mi o to co jest ukazane w tym teledysku. No ale nieważne... Ten "banał" z mojego podpisu to słowa Jean-Paula Sartre'a, a że akurat Linkin Park ich użyło w swojej piosence, trudno, tak sobie zażyczyli. Piosenka nijak nie jest upolityczniona, więc rzygaj na cos innego. A co do "utratnych frazesów" to bardziej utratne jest ryczenie bezsensownych zdań.
Więcej sie nie udzielam przy tym offtopie bo taki mały problemik może się przerodzić w coś większego, czego nikt by tutaj nie chciał :)


24 lip 2007 9:43:54
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
a Darkthrone widziales ktrory wrzucilem ??? Zupelnie inne teledyski, a Black'n'Roll moze nawet Ci sie spodobac :D

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


24 lip 2007 9:54:28
Zobacz profil
Post 
Nie są odrażające :P W Transilvanian Hunger nawet niegłupia muzyczka, tylko jak dla mnie to ten ryk przeszkadza :(


24 lip 2007 10:04:09
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ostrzejsze odmiany metalu to chyba jedyna muzyka której nie zaakceptuje....Aha, no i jeszcze można do tego dodać te popowe kawałki, przy których potańczyć się nie da, a których w radiu pełno - tymi to wręcz rzygam ;) Ale wróćmy do metalu - zdecydowanie za dużo agresji jak dla mnie, już taka jest natura tej muzyki, że nie będzie pasowała do mojej natury...No i wszystkie piosenki są jak dla mnie robione na jedno kopyto - napierdziela gitara, napierdziela perkusja i ryczy wokalista. Czasami nawet ciężko rozróżnić poszczególne piosenki... Jeżeli tym, co chcieli osiągnąć ci artyści, był mrok, to jak dla mnie słabo im to wyszło. Wymiękają przy np, tym kawałku floydów...

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


24 lip 2007 11:36:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
nie nie nie ... metalowi mowie nie :P przesluchalem te 2 piosenki podesłane przez fjuczersa i co ?

1 utwor za szybkie tempo perkusja i t d jakos nie przypadły mi do gustu a ten głos ... bo ani to śpiewem ani rykiem nie nazwe ... juz kompletnie mnei odrzuca ...

2 utwor hmm gitarki lubie ogolnie i ten podklad mi sie kojazy z utworem ktory był bodaj na liscie utworow w NFS Underground 2 - The Bronx - Notice of eviction. Tu zapowiada sie fajnie a głos znowu wszystko psuje :P

_________________
Obrazek


24 lip 2007 11:58:37
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Kuba napisał(a):
Ostrzejsze odmiany metalu to chyba jedyna muzyka której nie zaakceptuje....Aha, no i jeszcze można do tego dodać te popowe kawałki, przy których potańczyć się nie da, a których w radiu pełno - tymi to wręcz rzygam ;) Ale wróćmy do metalu - zdecydowanie za dużo agresji jak dla mnie, już taka jest natura tej muzyki, że nie będzie pasowała do mojej natury...No i wszystkie piosenki są jak dla mnie robione na jedno kopyto - napierdziela gitara, napierdziela perkusja i ryczy wokalista. Czasami nawet ciężko rozróżnić poszczególne piosenki... Jeżeli tym, co chcieli osiągnąć ci artyści, był mrok, to jak dla mnie słabo im to wyszło. Wymiękają przy np, tym kawałku floydów...


Agresja to podstawa Blacku, zaraz za nia znajduje sie klimat... przesluchaj pare legend blacku to przekonasz sie o czym mowie, bo tego nie da sie wytlumaczyc :)

Napewno nie na jedno kopyto... BM to co innego niz MelodicBM, do tego kapelki Ambientowe, czy Paganowe,a pagan zmixowany z NSBM to juz poprostu arcydzieło - i brzemie zupełnie inne niz tego co jest wyzej, jest jeszcze Viking - tez kozacka rzecz...

Co do vokalu to jego odmian w blacku jest napewno wiecej niz w Rocku - moge zapewnic, trzeba jednak muzyke poznac... Czy ciezko rozroznic piosenki... KAZDA kapelka ma swoj wlasny styl, jak poznasz pare nagran to rozroznisz bez pudła :) Black Metal nie jest muzyka prosta, i łatwa :) ale jak juz poczujesz ten klimat to nie pusci - ja tak mialem :D Poczatki to jak chyba kazdy: Power & Heavy, nic wiecej... potem Dark Funeral i ta piekielna agresja i zabojcza szybkosc mnie pochłoneły ;]

A jak rock to tylko RAC (na czele z Honorem)

Jak juz mowilem w ktoryms temacie: Deathu nie trawie, nie ma nic do zaoferowania dla Fjucza :) Do poweru ciagle siegam, ale juz bardziej krytycznym okiem niz na poczatku - zrobilem sie wybredny :)

@mako

Darkthrone to klasyka :) Transilvania Hunger ma juz prawie 15 lat i ciagle kopie po dupie, ponadczasowa muzyka :)

1. jak to za szybkie ? Srednie tempo, troche moze zbyt wyrazna perkusja, ale to bylo 15 lat temu :D Zaspiewaj tak to pogadamy :) Lata cwiczen, laaaaaata!. Zespol legenda, no coz ale to wierzcholek gory lodowej, wiele kapelek gra zupelnie inaczej :D

2. to dla mnie zbyt wymieszane, ja wole albo BM albo cos lzejszego - posrednie niezabardzo mi leza :)

W blacku kazdy znajdzie cos dla siebie, ot ide Epic/Atmospheric Black Metalu sobie posluchac podczas drzemeczki :]

Co do Floydow - psychodeliciem i wszelagim progressivem zawsze gardzilem i ciagle gardze - muzyka nie dla mnie, juz wole podrzedny Power Metal zapuscic :]

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


24 lip 2007 14:27:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
No to mamy tu przyklad osoby ktora za wszelką cene probuje bronic swego gatunku i udowadniać ze jest najlepszy ;D a tak na powaznie to kazdy slucha to co lubi, metalowe klimaty nigdy mnie nie pociągały i pociągać nie beda. A co do tego czy muzyka ta idzie na jedno kopyto heh ... nie wiem, za mało sluchałem tego ale jakos zaden kawałęk mnie nie przekonał do siebie ... nie liczne najwyzej nie odpychały, i to tez te bardziej sofcikowe. Jednak wierze iz sie roznią, patrzac na to jak ludzie postrzegaja muzyke techno. Dla nich to tez ciągle jedno i to samo, a przeciez tak nie jest ;P

_________________
Obrazek


24 lip 2007 17:10:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
mako napisał(a):
No to mamy tu przyklad osoby ktora za wszelką cene probuje bronic swego gatunku i udowadniać ze jest najlepszy ;D a tak na powaznie to kazdy slucha to co lubi, metalowe klimaty nigdy mnie nie pociągały i pociągać nie beda. A co do tego czy muzyka ta idzie na jedno kopyto heh ... nie wiem, za mało sluchałem tego ale jakos zaden kawałęk mnie nie przekonał do siebie ... nie liczne najwyzej nie odpychały, i to tez te bardziej sofcikowe. Jednak wierze iz sie roznią, patrzac na to jak ludzie postrzegaja muzyke techno. Dla nich to tez ciągle jedno i to samo, a przeciez tak nie jest ;P


mnie tez kiedys nie pociagały :) Teraz nie znam lepszej muzki, a sprobowalem chyba wszystkiego :) Od klasykow powaznej przez Rock'n'Rolla, Jazz, Blues az po jakies tam techno :twisted:

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


24 lip 2007 19:04:45
Zobacz profil
Post 
fajnie ze tu jestem!
black to dla mnie przedewszystkim Venom(śp.),Celtic Frost,ale Darkthrone tez jest za...bisty.
Jestem fanatykiem Slayera,ale inne rodzaje muzyki(nie licze dysko polo i italo disco:)) nie sa mi obce
Ostatnio odkrylem Arkonę,rosyjski pogański band,polecam tym którzy nie słyszeli


29 lip 2007 17:23:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron