Teraz jest 27 kwi 2024 18:08:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Znikająca książka z Kindle 7 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 01 maja 2014 15:07:14
Posty: 8
Post Znikająca książka z Kindle 7
Mam dziwny problem z czytnikiem Kindle. Otóż bez przerwy znika mi jedna książka. Chodzi dokładnie o Silmarillion Tolkiena, który zakupiłam w księgarni Ebookpoint, wgrałam na czytnik przez kabel używając programu Calibre. Książka pojawia się w czytniku tylko zaraz po ładowaniu go. Jak nie używam Kindle'a, wyłączam go wybierając "Screen off", i potem Silmarillion już się nie pokazuje. Przeszukanie książek wbudowaną wyszukiwarką nie wykazuje w ogóle Silmarillionu na liście ebooków w czytniku. Książka pojawia się tylko świeżo po ładowaniu czytnika. Co ciekawe, w tak znikającym ebooku zachowany jest postęp w czytaniu. Mam sporo książek z księgarni Ebookpoint, i nigdy nie było z nimi takiego kłopotu, jak z Silmarillionem. Czytałam, że problem może być związany z wyłączeniem trybu samolotowego, owszem, czasem go wyłączam, by sprawdzić słownictwo, którego brakuje we wbudowanym słowniku, ale zawsze znika ta konkretna książka, a nie wszystkie wgrane po kablu (tak wgrywam ebooki zakupione w innej księgarni niż Amazon, czyli wszystkie polskie).


26 mar 2024 11:47:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: