Teraz jest 20 kwi 2024 2:06:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
inkBook Prime HD - nieprawidłowe wyświetlanie postępu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2020 17:10:57
Posty: 1
eCzytnik: inkbook prime hd
Post inkBook Prime HD - nieprawidłowe wyświetlanie postępu
Witam, po aktualizacji inkbooka prime hd źle wyświetla on procentowy stan przeczytanego rozdziału. Zawsze jest to mniej niż niż 20%. Przykładowo będąc na samym końcu rozdziału pokazuje on np. 15%. Oprócz tego na ekranie głównym pasek źle pokazuje postęp czytanej książki, gdzie np. mam 1/3 zapełnienia paska w książce, którą prawie skończyłem. Oprócz tego nie działa do końca wyświetlanie aktualnej strony, gdyż często po zmianie na następną stronę numeracja nie zmienia się i np. mając książkę "niby" 300 stron dopiero po dwóch stronach numeracja przesuwa się o 1 co daje tak naprawdę 600 stron. Problem jest mega irytujący i reset czytnika ani trochę go nie rozwiązał. Czy jest jakiś sposób na naprawę tego, lub wgranie systemu na czysto od zera? Przed aktualizacją wszystko było pięknie bez problemów, ale to doprowadza do szału. Problemy występują w każdej książce, w każdym formacie, nawet po ponownyn wgraniu książki, ba, nawet w nowych książkach źle pokazuje.


27 cze 2020 17:18:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2633
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBook Prime HD - nieprawidłowe wyświetlanie postępu
Co do zmiany numeracji stron co kilka ekranów, to nie wydaje mi się, żeby wcześniej było inaczej. Nie upieram się, ale to zależy od bieżącego przeliczania ekranów na (jakieś tam) fizyczne strony. Więc poniekąd od wielkości czcionki czy marginesów.
A co do pokazywania postępów czytania, to u mnie jest chyba dość randomowo. W jednym e-booku pokazuje dość duży postęp, a w innym zatrzymuje się gdzieś tak na 25%. Może napisz do serwisu i jak raz podadzą Ci sposób powrotu do poprzedniej wersji.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


28 cze 2020 11:38:22
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron