Teraz jest 28 mar 2024 12:49:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Inkbook Explore 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2012 22:14:30
Posty: 45
eCzytnik: Brak
Post Re: Inkbook Explore
Dzieki, ja faktycznie korzystalem z 2 czytnikow od Arta Techu ale byly to onyx booxy bez androida (wiec tez nie produkowane przez ta firme). trzeba czekac widocznie na opinie
itak to sie konczy gdy we wrzesniu chcialem sobie czytnik ~8'' kupic :)


08 lis 2018 12:14:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lis 2018 22:49:15
Posty: 2
Post Re: Inkbook Explore
Zamówiłem sobie Inkpada, choć po fakcie zauważyłem, że na allegro inkbook Explore jest za 779 pln ..zawsze jak coś, to rozczarowanie za mniejszą kwotę : )


12 lis 2018 12:35:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2012 22:14:30
Posty: 45
eCzytnik: Brak
Post Re: Inkbook Explore
helfik napisał(a):
Zamówiłem sobie Inkpada, choć po fakcie zauważyłem, że na allegro inkbook Explore jest za 779 pln ..zawsze jak coś, to rozczarowanie za mniejszą kwotę : )

Prawdopodobnie outlet ;)

Niemniej maja promocje ze explore jest za 899 (-100) stad ponawiam pytanie czy mamy jakiegos uzytkownika ktory by sie podzielil opiniami? (zwlaszcza odnosnie softu).


16 lis 2018 17:29:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: Inkbook Explore
Czy ktoś już się zdecydował na kupno ? Dają za 730 zł


28 lis 2018 15:04:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: Inkbook Explore
Podstawowy problem tego czegoś to wrzucenie do takiego ekranu procesora single core - ale może się nie znam


macie trochę z ichniego faceboocza - recenzje użytkowników

Nieco pomęczyłem Inbooka Explore, dziś np czytałem ładnych kilka godzin( legimi twierdzi, iż 250 minut). Nasuwają sie mi następujące uwagi: 1) wygaszanie ekranu po dłuższej bezczynności jakoś chyba niespecjalnie działa- ustawiłem na 1 minutę i z godzinę bez zmian. 2)albo jestem ślepy, albo w ustawieniach nie mogę zmienić ustawienia przycisków tak jak ja preferuję. 3) czasami przy zmianie rozdziału czytnik lubi sie namyślić sążniście 4) to trochę zły adres ale tez kamyka wrzucę- bo mogę - nowsze wersje legimi nie działają- starsza i owszem.6) to już nie zastrzeżenie raczej a uwaga- bez etui nie bardzo widzę ten czytnik- nie dość że cienki i strach upuścić to ponadto plecy śliskie, oparty o jakiś np plastik zjeżdża. Ponarzekano nieco, ale myślę, ze solidna aktualizacja firmware wyleczy czytnik z chorób wieku dziecięcego. Sam ekran in plus, bateria chyba też - spora dawka czytanek i niewiele spadła. Wolne lektury mi bez problemów działają. Esencja czyli samo czytanie tez żadnych zastrzeżeń- ładnie wszystko cyka.

Natalia Szumska Krótka recenzja: nie działa
Tzn. działa, jeśli ściągnie się dodatkowe aplikacje. Podstawowa książek nie odpala. Światło: raz daje się zmienić temperaturę, a raz nie, zależy od humoru czytnika.
Ekran rzadko się „resetuje“ i przez większość czasu wyświetla poprzednie strony w tle. Na MacBooku przesyłanie kablem działa tylko przez aplikację. Nie działają Wolne Lektury... cena kosmiczna. Od września obiecywana aktualizacja, której pod koniec listopada nadal nie ma.
Zalety?
Wielkość ekranu i bateria.
KONIEC


28 lis 2018 18:53:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: Inkbook Explore
Aż się nie chce wierzyć, że nie opłaca się zatrudnić fachowców od softu .


28 lis 2018 22:24:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Inkbook Explore
solidna aktualizacja firmware - na to bym nie liczył. Aktualizacja pewnie będzie ale czy cokolwiek uleczy nie powodując nowych objawów tego bym już taki pewien nie był.


03 gru 2018 10:30:18
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Inkbook Explore
Oto mój test inkBOOK Explore.

https://swiatczytnikow.pl/test-czytnika ... androidem/

Obrazek

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


23 sty 2019 23:10:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2019 23:39:39
Posty: 6
eCzytnik: inkbook prime hd, explore
Post Re: Inkbook Explore
SanDiego - czemu nie? ja mam explore z tej firmy i spisuje się dobrze :?


04 lut 2019 11:26:39
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012 19:55:38
Posty: 218
eCzytnik: Kobo Aura ONE
Post Re: Inkbook Explore
Vroo napisał(a):
Oto mój test inkBOOK Explore.

"Mamy do wyboru sześć wielkości tekstu"

- to chyba jakiś żart producenta...
Stare kindle miały 8 ustawień i nawet ta konserwatywna marka uznała, że to za mało zwiększając opcje do kilkunastu w nowych modelach, pocketbook miał chyba ze 20, Onyx i Kobo ok. 50 a tutaj mamy.... 6?

_________________
kindle Touch->kindle Paperwhite->Kobo Aura HD->Kobo Aura H2O->Kobo Aura ONE


08 lut 2019 15:10:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: