Teraz jest 28 mar 2024 20:36:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
inkBOOK Obsidian 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 cze 2016 17:09:44
Posty: 13
eCzytnik: Onyx boox t68
Post Re: inkBOOK Obsidian
athame napisał(a):
lara07 napisał(a):
Jedynie uważam, że AT powinno częściej wydawać aktualizację dla swoich czytników i poprawić się pod tym względem...


Poza brakiem kontroli jakości przy produkcji czytników sprzedawanych przez AT, to właśnie zapominanie o produkcie tydzień po premierze i niereagowanie na zgłaszane błędy są najczęstszą przyczyną narzekań klientów.



TU się zgodzę, podejście AT do oprogramowania, które posiada błędy, to ich wielki błąd, bo sami szkodzą swoim produktom. Mam nadzieję, że niedługo ujrzymy poprawki w oprogramowaniu. Mimo tych błędów nadal uważam, że czytnik jest naprawdę niezły.
Ponadto naprawdę serwis bardzo szybko załatwił moją reklamację.


04 lip 2016 15:33:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 lut 2013 23:38:48
Posty: 60
eCzytnik: onyx
Post Re: inkBOOK Obsidian
Może trochę nie w temacie, ale jestem na prawdę szczęśliwym posiadaczem obsydiana, tu mniej zadowolenia z Legimi (choć może być), ale chodzi o legimi
kupując obsydiana z abonamentem mam mozliwość (?) czytania (powiedzmy) na trzech urządzenia, czytnik, (chodzi), smartfon (nie wiem), PC - w żaden sposób nie mogę ściągnąć aplikacji Legimi do PC
sklep windows store nie działa u mnie na żadnym sprzęcie, infolinia z Legimi twierdzi że nie ma innej możliwości zassania apki
stąd moje pytanie, czy ktoś wie, zna sposób lub ma apkę Legimi na PC
firma ma w nosie klientów, liczy się tylko aby zdobyć nowego, a ten co się skusił i tak będzie (musi być przez 2 lata)


04 lip 2016 22:30:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2015 23:46:21
Posty: 6
eCzytnik: X61s, A62S, inkBOOK Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
pieluchowaty napisał(a):
Może trochę nie w temacie, ale jestem na prawdę szczęśliwym posiadaczem obsydiana, tu mniej zadowolenia z Legimi (choć może być), ale chodzi o legimi
kupując obsydiana z abonamentem mam mozliwość (?) czytania (powiedzmy) na trzech urządzenia, czytnik, (chodzi), smartfon (nie wiem), PC - w żaden sposób nie mogę ściągnąć aplikacji Legimi do PC
sklep windows store nie działa u mnie na żadnym sprzęcie, infolinia z Legimi twierdzi że nie ma innej możliwości zassania apki
stąd moje pytanie, czy ktoś wie, zna sposób lub ma apkę Legimi na PC
firma ma w nosie klientów, liczy się tylko aby zdobyć nowego, a ten co się skusił i tak będzie (musi być przez 2 lata)

Zależy na jakim systemie. Windows Store działa na win 8 i win 10. Nie masz czego żałować bo wersja na PC jest tragiczna. Co do urządzeń, to działa na 4 łącznie (w tym jeden czytnik).


04 lip 2016 22:47:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 lut 2013 23:38:48
Posty: 60
eCzytnik: onyx
Post Re: inkBOOK Obsidian
mam win10 - sęk w tym, że nie działa mi w ogóle windows store, nic nie mogę z niego ściągnąć, wejść mogę ale nic pobrać, próbowałem na kilku kompach logując się na swoje konto i nic
stąd moje pytanie
a gwoli ścisłości apka na PC dla Legimi jest wydana na windows 8 (i tylko dla tego systemu dedykowana), nie 8.1 tylko 8 i firma nic nie zrobiła w tym zakresie aby uaktualnić do nowego systemu lub umożliwić pobranie ze swojej strony, a nie z windows store


04 lip 2016 23:01:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post Re: inkBOOK Obsidian
panjan napisał(a):
Są też inne, pomniejsze błędy. A aktualizacji niet.

O, wreszcie pojawiła mi się jakaś aktualizacja: inkBOOK-obsidian_2016061609-V1.0.0. Po zainstalowaniu i szybkim przeglądzie zauważyłem, że teraz poprawnie w ustawieniach pokazuje wybrany program do epubów (FB albo Adobe). Niestety, pozostałe problemy pozostają nienaprawione, na przykład:
- najpoważnieszy: w Adobe Readerze wybranie jakiejś czcionki zwykle skutkuje zmianą na zupełnie inną, bez związku z wybraną
- Adobe Reader przy wyborze czcionki zamiast całej rodziny pokazuje każdy wariant osobno (bold, italic itd)
- lista aplikacji: gdy jest ich więcej niż 16, czyli nie mieszczą się na jednym ekranie, przyciski boczne działają odwrotnie niż powinny.
- skok rozmiaru czcionki aż o 4 punkty (może nie błąd w sensie ścisłym, ale znacząca niedogodność).
Cóż, wygląda na to, że postęp jest doprawdy nieznaczny :(

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


05 lip 2016 1:45:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
Cyfranek napisał(a):
lara07 napisał(a):
Nie płaczę, że w czytniku mi miesiąc bateria nie wytrzymuje, bo wiedziałam jaki sprzęt kupuję, na systemie ANDROID, stąd pewność, że bateria będzie krucej działać.


Myślę, że Twoja wypowiedź mogłaby się spodobać każdemu marketingowcowi - ułomności przemianować na zalety i udawać, że tak ma być :zakrecony:

E to juz znamy it's not a bug it's a feature.


06 lip 2016 9:15:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
Cytuj:
O, wreszcie pojawiła mi się jakaś aktualizacja: inkBOOK-obsidian_2016061609-V1.0.0. (

dziwne bo na swoje stronie sie tym nie chwala.
http://my-midia.com/pl/inkbook_obsidia_ ... ramowania/
a current log nadal w ostatnio czytanych?


06 lip 2016 9:18:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2013 16:37:00
Posty: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
eCzytnik: inkBOOK Prime, Pocketbook HD3
Post Re: inkBOOK Obsidian
puchatek2 napisał(a):
dziwne bo na swoje stronie sie tym nie chwala.
http://my-midia.com/pl/inkbook_obsidia_ ... ramowania/
a current log nadal w ostatnio czytanych?


Niestety, dalej jest current log. A na stronie powyżej jest link do najnowszej wersji z tego co widzę (punkt 1 w instrukcji instalacji). Ogólnie nie widzę żadnych zmian, poza wyraźniejszym wyborem domyślnej aplikacji do czytania.


06 lip 2016 9:33:28
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Obsidian
Witajcie, na stronie http://my-midia.com/pl/inkbook_obsidia_ ... ramowania/ dostępna jest aktualizacja dla inkBOOK Obsidian. Można ją również pobrać w wersji OTA.

Zmiany w aktualizacji (update):
Zaktualizowano aplikacje Midiapolis Drive
Zaktualizowano języki: Włoski, Rumuński, Hiszpański
Zmodyfikowano SetupWizard'a.
Poprawiono drobne błędy.

Pozdrawiamy


06 lip 2016 12:26:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Obsidian
Ech... Widzę, że poprawiono same kluczowe kwestie...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


06 lip 2016 12:59:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 gru 2009 17:37:05
Posty: 24
Post Re: inkBOOK Obsidian
Czy jest jakiś sposób uporządkowania półki w legimi, np. wg. autorów?


06 lip 2016 14:39:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2013 16:37:00
Posty: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
eCzytnik: inkBOOK Prime, Pocketbook HD3
Post Re: inkBOOK Obsidian
prorok2310 napisał(a):
Czy jest jakiś sposób uporządkowania półki w legimi, np. wg. autorów?


Niestety nie, w miarę rosnącej liczby ebooków zaczyna mnie to coraz bardziej irytować :[ Liczę na jakąś aktualizację ze strony Legimi, która to w końcu ogarnie.


06 lip 2016 14:46:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
Arta Tech napisał(a):
Witajcie, na stronie http://my-midia.com/pl/inkbook_obsidia_ ... ramowania/ dostępna jest aktualizacja dla inkBOOK Obsidian. Można ją również pobrać w wersji OTA.
Zaktualizowano języki: Włoski, Rumuński, Hiszpański

Perkele aż usiadłem z wrażenia - jaki odsetek - promil, o ile w ogóle, użytkowników prosił- żądało tych zmian?


06 lip 2016 15:40:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
a dla starszego brata Onyxa to już nie łaska wydać update.
To już gruchot? raptem kilka miesięcy starszy ale już na przemiał.
Z takim podejściem nigdy nei będziecie mieli pozytywnej opinii użytkowników.
Wystarczy spojrzeć po jakich dumpingowych cenach na portalach aukcyjnych pojawiają się wasze produkty, które okazały sie nie trafionym prezentem lub wygraną w konkursie.


06 lip 2016 15:43:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Obsidian
nareszcie aktualizacja - czytanie książek o mafii bez poprawek we włoskim interfejsie strasznie mnie irytowało ... :D :D :D


06 lip 2016 18:46:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: