Teraz jest 28 mar 2024 12:46:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
i65S Metro - problem po aktualizacji 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2014 15:48:29
Posty: 4
eCzytnik: s65i
Post i65S Metro - problem po aktualizacji
Urządzenie już bardzo długo nie było aktualizowane, postanowiłem to zrobić "bo nowsze znaczy lepsze".

Po aktualizacji mam problem z czytaną książką, czytnik nie zapamiętuje strony bądź źle ją odczytuje z pamięci. Przechodzę na stronę np. 10, wychodzę z książki, w Teraz Czytane widzę "Strona: 10/269". Po wejściu w książkę przez moment mignie strona 10 i przełącza się na stronę 1. W trakcie jak pisałem ten post resetowałem urządzenie i nagle czytnik zaczął zapamiętywać. Usunąłem więc post, a po chwili znowu pojawił się ten problem i musiałem pisać od nowa :/.

Przywracałem do fabryki po aktualizacji. Co mam jeszcze zrobić? Ktoś się spotkał z takim problemem? Przed aktualizacją czytnik działał bez zastrzeżeń.


06 lut 2016 5:42:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 kwi 2017 23:21:39
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox i65s
Post Re: i65S Metro - problem po aktualizacji
czesc, czy rozwiazales swoj problem? bo mi sie dzieje to samo, wiem ze to stary czytnik ale zainstalowalam aktualizacje, zresetowalam wszystko jak w instrukcji i tez nie zapamietuje ksiazek. odlozylam czytnik na jakis czas ale teraz chcialam wrocic do niego jednak jest to bardzo irytujace a aktualizacji ani wsparcia od artatech juz nie ma :(


03 kwi 2017 23:28:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: