Teraz jest 20 kwi 2024 1:16:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Jaki czytnik za ~500 zł 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Jaki czytnik za ~500 zł
Sobie możesz wgrać nawet andka na tego kindla i ogłaszać że ło panie android na tym kindlu słabo działa, tylko że no, to bezesensu.

Kindle nie mają reflow. Jeśli jest inaczej i tak łatwo go włączyć (bez rozbierania), to się pochwal jak, albo przestań zmyślać i wprowadzać w błąd innych.


23 lis 2015 19:10:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2015 21:41:04
Posty: 4
Post Re: Jaki czytnik za ~500 zł
Dzięki za pomoc. Zdecydowałem się na Ink Book 3 i po kilku dniach użytkowania jestem z niego bardzo zadowolony.
Co do jego zakupu w media expert Bydgoszcz to już mniej. Po sprawdzeniu w necie czy mają na stanie i upewnieniu się telefonicznie, że nie jest powystawowy, po dojeździe do sklepu okazało się, że może i czytnik jest nowy, ale wrąbało gdzieś etui z pakietu. Po łaskawym zagłębieniu się przez obsługę w temat, łaskawie sprawdzili sytuację w innym sklepie. Musiałem jechać na drugi koniec miasta, a w domu zorientowałem się, że tym razem wrąbało kupon na darmowy ebook - nie bardzo chciało mi się już walczyć z nimi i temat olałem.
Pozdrawiam


29 lis 2015 21:03:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron