Teraz jest 28 mar 2024 14:52:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Legimi na czytnikach Onyx 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2011 16:04:29
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 3, Nook ST, T68 Lynx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Po chwili radości, że legimi chodzi na Ryśku, nastąpiło wielkie rozczarowanie. W trakcie otwierania książki - jakiejkolwiek - program się wywala. Szkoda.


04 paź 2014 3:29:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Tak było ze starszą wersją, miała taki problem (również ta ze sklepu Play tak ma).
Pobierz najnowszą wersję Legimi dla czytników ze strony:
http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/
zainstaluj i śmiga ;)

_________________
W Obrazek też ;)


04 paź 2014 11:50:15
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2011 16:04:29
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 3, Nook ST, T68 Lynx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Dzięki za pomoc. Działa.


04 paź 2014 15:39:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 10:16:40
Posty: 2
eCzytnik: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
niestety na Boox AG2 Legimi nie chodzi :( - po zainstalowaniu apki pokazuje sie komunikat że aplikacja nie nadaje sie dla Twojego urządzenia :( - lipa


05 gru 2014 11:33:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
O ile dobrze pamiętam, pracownik Artatechu pisał, że aplikacja Legimi działa na Afterglow 2, trzeba zainstalować chyba tą wersję z Google Play.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


05 gru 2014 17:53:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Na After Glow 2 działa bo sam korzystam (instalowałem z google play) ale do ideału jej daleko. Kilka razy potrafiła się zwiesić, o zliczaniu statystyk to nawet nie wspomnę. A najbardziej mnie zabolało to że mam abonament bez limitu w którym moge dodać raz na miesiąc 4 swoje książki - dodałem i po jednym dniu nie mogłem otworzyć ani tych dodanych ani ściągniętych z księgarni, aplikacja wyrzucała błąd "pamięć zewnętrzna jest niedostępna" wtf?? ja nawet nie mam i nie miałem karty pamięci, internet w czytniku był cały czas podłączony. Pisałem maila do Legimi - odpisali że aplikacja ściągnięta z google play jest na telefony (nie ma dedykowanej aplikacji na AG2) nie odpowiadają za to co się dzieje na After Glow 2. Po telefonie do Legimi pracownik powiedział że wystarczy się wylogować i zalogować ponownie i rzeczywiście zadziałało z tym, że tych czterech książek, które sam sobie dodałem już nie było.
Napisali również, że planują wydać dedykowaną apkę ale nie potrafię powiedzieć kiedy ;)


05 gru 2014 23:37:01
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Ale pitolą duby smolone - jak ich dedykowana apka nie chciała zadziałać na T68 na chińskim oprogramowaniu, to wystarczyło zmienić jeden wpis w build.prop (potrzebny root), żeby się zainstalowała i działała. Potem można było przywrócić oryginalny i cały czas wszystko OK. To samo z C65.
Po prostu im się "nie opłaca" ruszyć palcem w tej sprawie...
Chyba, że jakoś się dodatkowo zabezpieczyli, w trosce o pracowników swojej pomocy technicznej, ale od września nie było żadnej aktualizacji.

_________________
W Obrazek też ;)


06 gru 2014 0:11:34
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 maja 2014 15:21:00
Posty: 45
eCzytnik: na klopie
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
airs napisał(a):
Ale pitolą duby smolone - jak ich dedykowana apka nie chciała zadziałać na T68 na chińskim oprogramowaniu, to wystarczyło zmienić jeden wpis w build.prop (potrzebny root), żeby się zainstalowała i działała. Potem można było przywrócić oryginalny i cały czas wszystko OK. To samo z C65.
Po prostu im się "nie opłaca" ruszyć palcem w tej sprawie...
Chyba, że jakoś się dodatkowo zabezpieczyli, w trosce o pracowników swojej pomocy technicznej, ale od września nie było żadnej aktualizacji.


Pisałem swego czasu, że Legimi zapędziło się w kozi róg. Teoretycznie abonament no limits można mieć na 3 różnych urządzeniach: tablet, czytnik e-ink oraz telefon. Edytując build prop domyśl się co można zrobić...

(teoria konspiracyjna: pisałem już o tym kiedyś, a nie widzę mojego posta...)


08 gru 2014 11:32:44
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Sprawdził może ktoś, czy nowa wersja Legimi na czytniki (2.44.3-eink) z końca grudnia, działa też na C67 AfterGlow 2 ? Poprzednio, gdy zrobili poprawkę, to nie pisnęli o niej przez miesiąc :|

_________________
W Obrazek też ;)


08 sty 2015 19:35:26
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2014 23:37:00
Posty: 5
eCzytnik: Onyx AfterGlow 2
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
29.12.2014 r. mi tak odpowiedzieli:

"Szanowny Panie,
Na chwilę obecną nie potrafimy jeszcze podać horyzontu czasowego pojawiania się aplikacji na czytnik AfterGlow 2, niemniej jednak podjęliśmy już pewne kroki, aby taka aplikacja powstała.
Pozdrawiam serdecznie
...
Wsparcie Techniczne Legimi Sp. z o.o. ..."

Wersja 2.44.3 u mnie działa, ale pewnie tak jak u wszystkich na AfterGlow 2 z cieniami.
Dokładnie identyczne cienie jak tutaj:http://forum.eksiazki.org/aktualnosci-i-promocje-f173/afterglow-2-z-google-play-nowosc-t14773-15.html


08 sty 2015 19:41:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Właśnie sprawdziłem, działa.


08 sty 2015 20:03:46
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
tuber napisał(a):
Wersja 2.44.3 u mnie działa, ale pewnie tak jak u wszystkich na AfterGlow 2 z cieniami.
Piszesz o wersji z Google Play czy o wersji na eink ze strony Legimi ?
http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/
a dokładnie z "pobierz na czytnik".

PrzemSS napisał(a):
Właśnie sprawdziłem, działa.
j.w.: czy działa ta z Play czy dedykowana na czytniki ?

PS. Ale duby smolone piszą "niemniej jednak podjęliśmy już pewne kroki, aby taka aplikacja powstała" :mrgreen: Tak aplikacja już jest, tylko trzeba dodać/zmienić jeden wpis w mechanizmie zabezpieczającym... I ew. wykonać parę testów.

_________________
W Obrazek też ;)


08 sty 2015 20:40:44
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2014 23:37:00
Posty: 5
eCzytnik: Onyx AfterGlow 2
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Pisałem o wersji z Gogle Play.
Z ich strony próbowałem instalować, zdaje się 27 grudnia, wersję na czytnik C65 HD AfterGlow, ale nie chciało się zainstalować.


08 sty 2015 21:33:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Airs sorry nie doczytalem. Dziala ta z play.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


08 sty 2015 22:43:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 maja 2014 15:21:00
Posty: 45
eCzytnik: na klopie
Post Re: Legimi na czytnikach Onyx
Jak na moje oko jedyne zmiany jakie robią, to żeby kasiorka spływała (poprawienie płatności w PLay czy cośtam), na rozwoju aplikacji za bardzo im nie zależy, chyba za mało hajsu z tego jest.
Aplikacja woła o podział słów, poprawienie trybu nocnego (znikające obrazki) i wiele innych, ale w cuda nie wierzę, kokosów z tego nie mają.
Niestety taka specyfika produktu przeznaczonego na mały i biedny rynek.


09 sty 2015 16:02:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron