Teraz jest 29 mar 2024 0:04:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Onyx Boox C65S Classic. Warto? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2014 9:51:18
Posty: 14
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
to ja sie wypowiem bo kupiłem ten czytnik jakieś półtora miesiąca temu.
Jest to mój pierwszy czytnik aczkolwiek miałem doczynienia przez jakiś tam czas z kindlem.

I co? I to ze jest to PROSTY czytnik. Nie mam z nim praktycznie żadnych problemów. Po prostu czytam i już. Książki wgrywam zwyczajnie po kablu i tyle. Jak przeczytam to usuwam z czytnika. Owszem obsługa mogła by być wygodniejsza (w porównaniu z kindlem) ale z drugiej strony czytam epub, mobi, doce i rtf bez żadnej konwersji. Nawet pdfy wyglądają w miare dobrze podczas gdy w kindlu trzeba sie było albo napocić albo pogodzić z koszmarnym wyglądem niekórych plików po konwersji.

Wiadomo ze niektórzy konsumenci mają skłonności do dawana upustu pieniactwa na forum publicznym ale nie sadziłem ze moge być zadowolony z zakupu takiego gó..na jak ten czytnik :D
Po przeczytaniu tego wątku na pewno bym go odrzucił w przedbiegach a tu prosze. Nie czytałem, kupiłem, używam i na dodatek jestem zadowolony. :D

Na pewno mają do wyboru kindla a tego onyxa zdecydował bym sie po raz drugi na onyxa.


03 lis 2014 14:20:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2014 11:23:28
Posty: 39
Lokalizacja: Oświęcim
eCzytnik: Kindle 7 Touch
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
pikuś napisał(a):
to ja sie wypowiem bo kupiłem ten czytnik jakieś półtora miesiąca temu.
Jest to mój pierwszy czytnik aczkolwiek miałem doczynienia przez jakiś tam czas z kindlem.

I co? I to ze jest to PROSTY czytnik. Nie mam z nim praktycznie żadnych problemów. Po prostu czytam i już. Książki wgrywam zwyczajnie po kablu i tyle. Jak przeczytam to usuwam z czytnika. Owszem obsługa mogła by być wygodniejsza (w porównaniu z kindlem) ale z drugiej strony czytam epub, mobi, doce i rtf bez żadnej konwersji. Nawet pdfy wyglądają w miare dobrze podczas gdy w kindlu trzeba sie było albo napocić albo pogodzić z koszmarnym wyglądem niekórych plików po konwersji.

Wiadomo ze niektórzy konsumenci mają skłonności do dawana upustu pieniactwa na forum publicznym ale nie sadziłem ze moge być zadowolony z zakupu takiego gó..na jak ten czytnik :D
Po przeczytaniu tego wątku na pewno bym go odrzucił w przedbiegach a tu prosze. Nie czytałem, kupiłem, używam i na dodatek jestem zadowolony. :D

Na pewno mają do wyboru kindla a tego onyxa zdecydował bym sie po raz drugi na onyxa.

To doskonała wiadomość!

_________________
In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni in angulo cum libro


03 lis 2014 14:44:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2014 0:17:30
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Hej .Mam pytanie...kupiłam ten czytnik. Na stronie producenta i na opakowaniu jest napisane, że ma być 4 gb pamięci wewnętrznej a w czytniku jest napisane, że pamięć wewnętrzna "całkowita pojemność"- 2,11 GB. Jeszcze nic nie wrzucałam na czytnik.O co tu chodzi?


21 lis 2014 0:27:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2013 21:42:40
Posty: 62
eCzytnik: Onyx c65 Storia
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
YouAndI napisał(a):
Hej .Mam pytanie...kupiłam ten czytnik. Na stronie producenta i na opakowaniu jest napisane, że ma być 4 gb pamięci wewnętrznej a w czytniku jest napisane, że pamięć wewnętrzna "całkowita pojemność"- 2,11 GB. Jeszcze nic nie wrzucałam na czytnik.O co tu chodzi?


post108303.html#p108303


21 lis 2014 8:09:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Resztę chyba zajmuje system, to nic niezwykłego.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


21 lis 2014 20:55:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2014 0:17:30
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Dziękuję za informację i szybką odpowiedź:)


22 lis 2014 11:34:21
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Dokładnie tak, część pamięci wewnętrznej jest rarezerwowana dla systemu.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


24 lis 2014 8:31:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 paź 2014 9:19:19
Posty: 7
eCzytnik: Onyx C65 Classic
Post Re: Odp: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Pytanie do "ojca prowadzącego" - czy już wiadomo kiedy możemy spodziewać się aktualizacji softu?


24 lis 2014 15:25:33
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Adam lub ja damy znać za pośrednictwem forum, jak tylko będziemy mieć jakieś wieści w temacie aktualizacji dla Classica.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


25 lis 2014 11:34:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 paź 2014 9:19:19
Posty: 7
eCzytnik: Onyx C65 Classic
Post Re: Odp: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Super. Z niecierpliwością czekam na update'a. Co prawda ja jakoś daję sobie radę z dosyć pokrętną logiką interfejsu, ale nieco starszy domowy użytkownik ma z tym spore problemy. A przecież miało być tak prosto i logicznie...


25 lis 2014 16:01:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2014 9:51:18
Posty: 14
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
No i super.

Wczoraj przy podłączaniu do kompa zaczął mi wariować ekran po czym połowa ekrany przestała działać działał. Wysłałem foto do serwisu i mi odpisali iż uszkodzenie mechaniczne. I mają mnie w dupie.

Czytnik przez jakieś 2 tygodnie leżał na półce. LEZAŁ.
Jedyne co sie z nim działo to mogły na nim leżeć ksiażki na płasko. Żame albumy, encyklopedie czy tomiska po kilka kilo. Zwykłe lekkie w cienkiej oprawie. Nawet je zważyłem - 1200g. (Michio Kaku - umysł przyszłości). Ewentualnie najnowsza Achaja 700g.
Poprostu to bedziwie sie potrafi zepsuć leżenia na półce, lub od tego ze sie położy na nim ksiażkę. A serwis umywa ręcę.

Sie nacieszyłem...
A jeszcze przed zakupem sie zastanawiałem czemu ludzie tak polecają kindle pomimo niby gorszych parametrów i funkcjonalności.
Myslałem ze fanboye ect.
Ale jednak chyba przyznaje im racje - jest spora różnica pomiędzy mieć czytnik a nie mieć czytnika.


człowiek sie uczy na błędach.


12 sty 2015 14:26:51
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
@pikuś
Serwisanci, dosłownie przed chwilą, pokazali mi zdjęcie tego czytnika. Ekran jest ewidentnie zbity.
Proponuję w grafikę Google wpisać frazę ''broken e ink screen'', lub też wrzucic tu na forum zdjęcie czytnika i użytkownicy również zweryfikują rodzaj uszkodzenia.

Pozdrawiam
Miłosz

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


12 sty 2015 15:42:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2014 9:51:18
Posty: 14
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Ależ ja nie neguje iz jest zbity.
Tylko jeśli to zbicie nastąpiło na wskutek leżenia na półce bądź też położenia na czytniku książki oznacza iż czytnik jest zwyczajnie bardzo niskiej jakości.

Na tej samej półce kładę też tablet, czy też telefon i jakoś tym sprzętom nigdy nic sie nie stało.
A jesli czytnik się psuje sie (zbija) w trakcie czegoś co uważam za normalne używanie to uważam iż jest to po prostu bubel.


12 sty 2015 15:55:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
pikuś: w kindlu też nie masz gwarantowanej wymiany (choć niektórym się udaje)

Rozumiem zdenerwowanie ale jednak może na spokojnie podejdź do tematu.
Bo niestety kładzenie książek jakichkolwiek na czytniku nie jest dobrym pomysłem. Telefony projektuje się inaczej wiec one sporo zniosą, a tablety* no cóż może masz wersje pancerną albo dużo szczęścia.

Możesz zaspokoić moja ciekawość:
Czy masz do tego czytnika okładkę? jeśli tak to jaką?
Czy miały dostęp do tego miejsca dzieci?
Możesz pokazać to zdjęcie?


* kilka tabletów jakoby leżących w spokoju i nagle zrobiły się dziwne plamy na ekranie już widziałem.


12 sty 2015 16:33:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 wrz 2014 9:51:18
Posty: 14
Post Re: Onyx Boox C65S Classic. Warto?
Po co?

To ze ktoś mi napisze "tak masz racje" lub "nie nie masz racji" do niczego mi nie jest potrzebne. Niczego to nie zmieni.
Ja najlepiej wiem jak było i to mi wystarczy by wydać opinie.

Etui mam oryginalne ale wówczas czytnik nie był w nim przechowywany. W domu wyjmowałem go z etui - bez niego lepiej leżał w ręce.


12 sty 2015 16:53:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron