Teraz jest 29 mar 2024 14:22:28




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Pomoc w wyborze czytnika 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 11 maja 2014 20:41:41
Posty: 1
Post Pomoc w wyborze czytnika
Witam

Chcę zakupić czytnik ebook w przedziale 300-400 powiedzmy. Przeglądałem już wiele recenzji, filmików itp. i pojawił się niemały mętlik w głowie.
Wybrałem kilka swoich typów:
Bookeen / Odyssey HD Frontlight
Nook / Simple Touch with GlowLight
Kindle / Kindle 5
Onyx / C65 Storia - trochę droższy
Kindle / Keyboard 3G - używany

Od czytnika na pewno wymagam w miarę dobrej baterii, obsługi pdf ( wiem że to format, któremu bliżej do tableta niż do czytnika, jednak jest popularny i czytnik powinien sobie z nim radzić, chodzi mi żeby była łatwa możliwość zbliżania tj. na ekranie dotykowym multi-touch) obsługa jpeg. Co do innych opcji mam wątpliwości czy jest mi potrzebne podświetlanie, jak u was się to sprawdza? Kusi mnie Kindle 5, lecz w nim właśnie ta obsługa pdf mnie trochę odpycha. Ciekawy jest odyssey i teraz na allegro stosunkowo tanio można go dostać.

Który z tych czytników będzie najlepszym wyborem? Może jakieś inne typy? Będzie to mój pierwszy czytnik. Bawiłem się trochę Onyx Storia i pozytywne odczucia, niestety innych czytników nie mam gdzie wypróbować.

Pozdrawiam


11 maja 2014 20:52:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2014 10:43:36
Posty: 8
Lokalizacja: Wisła
eCzytnik: Cybook HD FL + OYO S I
Post Re: Pomoc w wyborze czytnika
Szkoda że nie masz wpisane skąd jesteś. Może ktoś z forum mieszka w okolicy i dałby "pomacać" ci swojego czytnika - to najlepsze porównanie. Ja kupiłem Cybooka HD Frontligh bo zależało mi na obsłudze epub oraz PDF reflow no i oczywiście na podświetleniu - rano w autobusie teraz mogę czytać ale jak przyjdzie jesień i zima bo bez podświetlenia nie dam rady...


14 maja 2014 18:48:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron