Teraz jest 19 kwi 2024 10:08:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Czy ekran z Kindle 3 keyboard pasuje do Kindle 5? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2014 2:02:46
Posty: 3
eCzytnik: Kindle 5
Post Czy ekran z Kindle 3 keyboard pasuje do Kindle 5?
Pytanie proste, krótkie, jak w temacie. Być może dla zaawansowanych użytkowników banał, ale naprawdę próbowałem formułować problem na dziesiątki sposobów (czy to po polsku, czy angielsku), by znaleźć odpowiedź w Internecie - bezskutecznie.

Otóż jakiś czas temu "ukruszyłem" przez nieuwagę ekran mojego Kindle'a 5. Znalazłem całkiem opłacalną ofertę na allegro. Czy moglibyście także o niej coś powiedzieć? Podstawowa sprawa - czy w ogóle ekran z aukcji (K3 keyboard) będzie pasował do mojego K5 (jak w temacie). Dodatkowo prosiłbym o różnego rodzaju zastrzeżenia; na przykład: cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ ze zdjęć i opisu dowiadujemy się o drobnych plamach na egzemplarzach (mnie by to wcale nie przeszkadzało) - jeśli tak, to czy może istnieć ryzyko, że - powiedzmy - ekran jest bardziej narażony na zepsucie? Albo ogólniej: jak duże jest ryzyko, że nie pójdzie to po mojej myśli? Chodzi mi o tego typu porady.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


13 mar 2014 2:28:48
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Czy ekran z Kindle 3 keyboard pasuje do Kindle 5?
W nowszym kindle masz ekran z inną technologią. Nawet jeśli pasowałby złącza, to efekt nie będzie dobry.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


13 mar 2014 12:26:13
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2014 2:02:46
Posty: 3
eCzytnik: Kindle 5
Post Re: Czy ekran z Kindle 3 keyboard pasuje do Kindle 5?
W porządku, rozumiem. Dziękuję.

Jednocześnie proszę o pomoc w nowym wątku (zakup używanego ekranu Kindla 5 z zagranicy). :)

(Powinien się wkrótce pojawić, wysłałem, ale musi zostać zaakceptowany przez moderatorów.)

Pozdrawiam.


15 mar 2014 21:57:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: