Teraz jest 28 mar 2024 16:38:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Kindle 5. Ekrany używane 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2014 2:02:46
Posty: 3
eCzytnik: Kindle 5
Post Kindle 5. Ekrany używane
Witam.

W poprzednim wątku pytałem o kompatybilność ekranów modeli 3 i 5. Tamtejsza oferta wydawała się atrakcyjna głównie z tego powodu, że sprzedający znajdował się na terenie Polski.

Aby zakupić ekran do Kindle 5, muszę jednak (niestety?) zamówić go z zagranicy (nie znalazłem polskich aukcji).

Jak poprzednio, chciałbym prosić o garść rad i pomoc w rozpatrzeniu oferty

Najbardziej rzucającą się w oczy i wynikach wyszukiwania okazją spełniającą moje oczekiwania jest propozycja serwisu PowerbookMedic mieszczącego się w USA (Alabama): ekran używany, niewygórowana cena ok. $25 i rok gwarancji.

Dwa linki:

Plus, kilka pytań:
  • Dlaczego w nazwie jest 'e-ink LCD'? Myślałem, że te dwie technologie nie mają ze sobą nic wspólnego. Nie ma tu żadnego 'wkrętu', prawda :D?
  • Ten produkt powinien już "na 100%" (albo przynajmniej "99%") pasować do mojego Kindle 5?
  • Jak bardzo wzrośnie cena w związku z przesyłką, ew. cłem, podatkami i innymi tego typu kosztami?
  • W jakim stopniu mogę być spokojnym o to, że przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona przed obrażeniami (na Internecie widziałem komentarze mówiące, że zamówiony ekran z zagranicy był zapakowany w kilka warstw folii bąbelkowej, ale to dotyczyło firmy z Chin)?
  • Mogą być jakieś problemy z gwarancją (w związku z tym, że nie mieszkam w USA, oczywiście)?
  • Ogólnie: czy według was warto (dla mnie na pewno jest to rozsądna cena, i niezbyt mam ochotę wydawać więcej)?
  • Inne ważne rady, które możecie mi przekazać.

Dziękuję z góry za wszelką, nawet najmniejszą pomoc. Pozdrawiam


15 mar 2014 21:50:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron