Teraz jest 28 mar 2024 20:45:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 15:54:34
Posty: 86
eCzytnik: Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
czy wasze czytniki zakupione w imagic były w 100% nowe ? mój prawdopodobnie jest używany - taśma na pudełku była poprzecinana więc na 100% było otwierane, czytnik już na starcie miał ustawiony język polski a dodatkowo znalazłem na obudowie zadrapania oraz brud pod przyciskami fizycznymi


24 paź 2013 10:50:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 paź 2013 11:20:00
Posty: 17
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Może sprzedawca przed wysłaniem sprawdza, czy w ogóle czytnik działa.
Ja nie miałam w ogóle taśmy na pudełku, naładowaną baterię i polskie menu. Brudów, zarysowań brak.


24 paź 2013 10:58:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Mój też miał ustawiony język i był naładowany do 100%. Na opakowaniu nie było żadnych taśm zabezpieczających.


Ostatnio edytowano 24 paź 2013 11:02:33 przez konrad white, łącznie edytowano 1 raz



24 paź 2013 10:58:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 15:54:34
Posty: 86
eCzytnik: Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
no to ja swojego wczoraj ładowałem przez około 5h


24 paź 2013 10:59:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 mar 2012 15:06:06
Posty: 21
eCzytnik: Onyx 60, Sony T1, Kobo Glo
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Jeśli były zadrapania to wymieniaj. Też dostałem taki, na drugi dzień przyjechał nowy na wymianę.


24 paź 2013 10:59:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 15:54:34
Posty: 86
eCzytnik: Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
ok już napisałem do imagic


edit:
wymiana załatwiona bezproblemowo - jutro powinien przyjechać nowy czytnik :-) swoją czytnik bardzo zacny i przesiadka z Onyxa to bajka


24 paź 2013 14:19:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2013 15:24:35
Posty: 3
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Mam do Was pytanie, co byście wybrali w cenie do 350 zł: Kindle 5, czy właśnie Cybook Odyssey Frontlight HD? Cena podobna, ja nie mogę się zdecydować (w końcu kindle, to kindle...) Będzie to mój pierwszy ebook.

Pozdrawiam


24 paź 2013 15:28:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 15:54:34
Posty: 86
eCzytnik: Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
nie miałem kindle'a ale patrząc na specyfikację chyba jednak cybook - lepszy ekran, brak ograniczeń co do formatu pliku, wifi i otwarta przeglądarka no i podświetlenie ekranu + menu w języku polskim


24 paź 2013 15:40:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2013 15:24:35
Posty: 3
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Zastanawia mnie jednak, jak sprawuje się ten słownik w porównaniu z Kindle


24 paź 2013 16:40:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
cybul26 napisał(a):
Mam do Was pytanie, co byście wybrali w cenie do 350 zł: Kindle 5, czy właśnie Cybook Odyssey Frontlight HD? Cena podobna, ja nie mogę się zdecydować (w końcu kindle, to kindle...) Będzie to mój pierwszy ebook.

Pozdrawiam

Po pierwszych godzinach użytkowania, wolałbym Kindle z lampką niż się męczyć z tym francuskim wynalazkiem. Jak szukasz czegoś do korzystania to wybierz Kindle, jak do zabawy i bohaterskiego pokonywania trudności to możesz decydować się na Cybooka. Jest to dość subiektywna ocena. Wbrew pozorom do świetlenie wcale nie jest przyjazne dla oczu, ja przynajmniej przy czytaniu odczuwałem zmęczenie.
Na czytniku nie było nawet pełnej instrukcji obsługi. Kindle zwyciężą prostotą i wygodą użytkowania, po prostu działa to co powinno działać, w Cybooku trzeba się na pstrykać. Słownik spodziewam się, czytając z recenzji, to może być porażka. Póki co najpierw trzeba wiedzieć jak go zainstalować.
Dla mnie ten zakup to kolejna nauka - nie patrz na specyfikację i nieprzydatne wodotryski, liczy się prostota i wygoda użytkowania.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


24 paź 2013 20:43:03
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Tu jest spory test tego czytnika, po niemiecku: http://allesebook.de/testbericht/test-b ... ion-23036/

Oceny niezłe, ale jeśli chodzi o podświetlenie, wypada gorzej niż Kindle i Kobo:
Obrazek

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


24 paź 2013 20:59:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2012 15:54:34
Posty: 86
eCzytnik: Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Jak widać ilu użytkowników tyle opinii. Dla mnie po przesiadce z onyxa to jest bajka, czytnik nie sprawia mi trudności w obsłudze - bardzo szybko znalazłem to co mnie interesowało, wczoraj poczytałem po ciemku z podświetleniem około 3h i specjalnego zmęczenia nie odczułem (dodatkowy tryb nocny okazał się bardzo przydatny).... w mojej ocenie w tej cenie to świetny czytnik ... do kindla nie porównam bo nie posiadam a nie posiadam bo na dzień dobry odstrasza mnie potrzeba konwertowania plików (podejście amazonu czy apple mające na celu przywiązanie klienta do siebie za wszelką cenę to nie dla mnie).


25 paź 2013 8:03:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2013 15:24:35
Posty: 3
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
Jednak zakupiłem Kindle 5, mam nadzieję, że będę zadowolony z wyboru, a Wam dziękuję za odpowiedzi.


25 paź 2013 15:08:33
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2013 21:17:41
Posty: 40
Lokalizacja: Sulejówek
eCzytnik: OYO SII,Cybook Odyssey HD Frontligh
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
marecki6 napisał(a):
Jak widać ilu użytkowników tyle opinii. Dla mnie po przesiadce z onyxa to jest bajka, czytnik nie sprawia mi trudności w obsłudze - bardzo szybko znalazłem to co mnie interesowało, wczoraj poczytałem po ciemku z podświetleniem około 3h i specjalnego zmęczenia nie odczułem (dodatkowy tryb nocny okazał się bardzo przydatny).... w mojej ocenie w tej cenie to świetny czytnik ... do kindla nie porównam bo nie posiadam a nie posiadam bo na dzień dobry odstrasza mnie potrzeba konwertowania plików (podejście amazonu czy apple mające na celu przywiązanie klienta do siebie za wszelką cenę to nie dla mnie).


Alcek ściemnia, potrafi sobie jailbreka i spolszczenia w kundlu instalować a w Cybooku nagle nie potrafi dwu plików wkopiować do katalogu /dictionaries ;)


26 paź 2013 8:39:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 paź 2013 20:25:45
Posty: 6
eCzytnik: jeszcze szukam ;)
Post Re: Proszę o opinie o Cybook Odyssey HD Frontlight
A jak obecnie przedstawiają się ceny etui do tego czytnika? bo z tego co widziałem, to koszt jednak spory - ok. 150-160 zł?


26 paź 2013 21:03:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: