Teraz jest 28 mar 2024 17:34:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Kindel 3g Jak przywrócić do stanu fabrycznego? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 wrz 2013 16:00:39
Posty: 1
eCzytnik: Kindle 3g
Post Kindel 3g Jak przywrócić do stanu fabrycznego?
Witam!
Mam jednak pytanie, bo trochę namieszałem (niestety). Mój znajomy dokonał spolszczenia oprogramowania w swoim Kindle. Ja też się na to połakomiłem i tu zaczął się problem. Nie zwróciłem uwagi, że jego wersja oprogramowania była 3.2.1, a moja 3.4.X. Po wgraniu spolszczenia na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest wszystko ok, do kiedy nie nacisnąłem na przycisk menu. Nie działa!!! A tym samy nie mogę w pełni korzystać z mego Kindla.
Czy jest jakaś możliwość przywrócenia go do stanu sprzed instalacji spolszczenia? Próbowałem robić twardy reset ale to nic nie daje. Poprzez przycisk menu nie mogę tego zrobić.
Spolszczenia dokonałem według tego opisu: http://www.eksiazki.org/kindlepl-nowa-wersja/#more-2075.
Próbowałem powrócić również do poprzednich ustawień tak jak w opisie reinstalacja jednak z tą różnica, że nie mogąc wywołać menu robiłem reset urządzenia (20 s. przytrzymany wyłącznik) ale po wznowieniu pracy wyskakiwał błąd z informacją do pomocy technicznej i możliwością wciśnięcia klawisza R i kontynuowania pracy urządzenia.
Tam gdzie kupiłem Kindla po wysłaniu zapytania otrzymałem taką odpowiedź: "w takim wypadku uszkodzeniu uległ soft urządzenia.
Trzeba przeinstalować go przy użyciu portu serwisowego."
Może jednak jest inna możliwość?

Pozdrawiam!


26 wrz 2013 16:16:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron