Teraz jest 18 kwi 2024 7:44:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Rootowanie - jak to zrobić krok po kroku ? Proszę o pomoc 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 23 lip 2013 16:06:43
Posty: 1
eCzytnik: Nook Simple Touch
Post Re: Rootowanie - jak to zrobić krok po kroku ? Proszę o pomo
Witam,
baardzo proszę o pomoc. Zacząłem dziś rootować nooka. Zgrałem na karte sd obraz touchnooter-2-1-31, włożyłem karte do nooka, wcześniej go wyłączając, no i pojawia się komunikat, że mam czekać az ekran się przyciemni, od godziny nic sie nie dzieje... więc wyjąłem karte i uruchomiłem go normalnie i nie chce się uruchomić do końca. hm... poczytałem jeszcze w internecie i tam znalazłem info, że nie tylko ja miałem taki problem, ale ta osoba wcześniej zrobiła backup nooka, którego ja nie zrobiłem. Bardzo prosze o pomoc co dalej zrobić. mksiaz@gmail.com


23 lip 2013 16:15:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013 14:29:44
Posty: 1
eCzytnik: Nook Simple Touch
Post Re: Rootowanie - jak to zrobić krok po kroku ? Proszę o pomo
U mnie było podobnie. Nook blokował się albo na ekranie z napisem: "Your NOOK is starting up...", albo gdy karta była w środku na ekran z instrukcjami. Pomógł dopiero hard reset. Korzystałem z metody 3 z tego artykułu: http://nookdevs.com/Nook_Simple_Touch_restore_to_stock.


25 lip 2013 14:39:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron