Teraz jest 28 mar 2024 15:49:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Kindle 5 SO z mBanku 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 9:40:18
Posty: 23
eCzytnik: Kindle Classic - czarny
Post Kindle 5 SO z mBanku
Witam!
Czy ktoś korzystał kiedyś z oferty mBanku? - Już były podobne.
Za założenie karty kredytowej lub przeniesienie i spełnienie warunków (limit od 3tys, w pierwszym miesiącu transakcje kartą na 500 pln i brak rezygnacji z karty przez rok) przesyłają Kindla 5 z reklamami (chyba srebrnego - przynajmniej takie jest zdjęcie)
Zastanawiam się nad tą promocją - byłby Kindlek dla żonki :D

... i jeszcze warunek (z poprzedniej promocji przynajmniej): http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,nabici-w-kindle-od-mbanku,391535.html
- na przetwarzanie jej danych osobowych przez Organizatora Promocji w celach promocyjnych i marketingowych. - podobno jak się nie "zahaczyło" - nici z Kindla (odsyłam do artykułu).


22 mar 2013 10:08:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2012 15:58:33
Posty: 160
eCzytnik: Kindle Classic, Pocketbook 623
Post Re: Kindle 5 SO z mBanku
Celem działania banków jest zysk, a nie rozdawanie prezentów, więc tak naprawdę klient za to płaci swoimi pieniądzmi i danymi dla spamerów.

Może jestem uprzedzony, ale ja bym po prostu kupił normalnie czytnik zamiast kusić się na takie okazje.
Nie jest to aż tak wielki wydatek.


22 mar 2013 10:31:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Kindle 5 SO z mBanku
Czy regulamin był dostępny dla uczestników promocji? Jeśli tak, to nie widzę problemu. Cóż trzeba czytać uważnie. Parafrazując słowa Urbana - Bank się zawsze wyżywi.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


22 mar 2013 18:40:06
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Kindle 5 SO z mBanku
Dokładnie, trzeba regulamin czytać - mbank z każdą taką promocją zmienia trochę warunki. Podobno w tej edycji jest gdzieś haczyk z wielkością dochodów, ale nie mogę znaleźć gdzie o tym przeczytałem.

Generalnie - bank niczego za darmo nie funduje, jeśli "daje" kundla za 400zł, to zakłada, że średnio tyle na kliencie zarobi.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


25 mar 2013 18:09:41
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 9:40:18
Posty: 23
eCzytnik: Kindle Classic - czarny
Post Re: Kindle 5 SO z mBanku
Nie można zrezygnować przez 12 miesięcy z karty - a opłata roczna jest 200...


27 mar 2013 11:23:40
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012 16:09:03
Posty: 135
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: Kindle 5 SO z mBanku
Ja mam Kindle właśnie z promocji mBanku od wakacji ubiegłego roku. Nie wiem, jak w obecnej promocji, ale w mojej nie było punktu o niemożliwości rezygnacji z karty (ja nie zrezygnowałem), a opłaty rocznej można uniknąć, jeśli się wykona minimum 120 operacji rocznie (lub wyda ileśtam kasy, ale nie musi to zajść jednocześnie). 120 to nie jest tak dużo. Jeśli się na co dzień płaci kartą, to zamiast debetowej można używać kredytówki i to jest raptem 10 transakcji miesięcznie. A płacić można za byle co, jest zbliżeniowa. Wymaganą "normę" można wyrobić szybko - o ile tylko ma się z czego spłacać później, ale jeśli się korzysta zamiast innej karty, to na jedno wychodzi. Nie wiem, jak jest w obecnej promocji. Oczywiście, najlepiej jest przeczytać umowę.


29 mar 2013 0:15:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: