Teraz jest 18 kwi 2024 18:57:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Nook simple touch with glowlight root co mnie denerwuje 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 mar 2013 11:12:09
Posty: 1
eCzytnik: Nook Simple Touch witch Glowlight
Post Nook simple touch with glowlight root co mnie denerwuje
Hej,

jestem szczęśliwym posiadaczem NookSimpleTouch withGlowlight. Mój czytnik niedawno otrzymał prawa roota za pomocą Nook Managera i jest najważniejsza rzecz co mnie denerwuje

Scrolling. Zwykły scrolling za pomocą ekranu dotykowego działa fatalnie i za bardzo nie da się przesuwać w dół strony. Świetnie działają przycisk z boku ekranu, które Nook dodał, jednakże mają one pewną wadę. Aplikacja musi ją obsługiwać. Istnieje możliwość przebindowania tych przycisków na VOLUME_UP VOLUME_DOWN jednakże wtedy tracimy je w aplikacjach, które domyślnie korzystają z tych przycisków (jak nook library).
Dodatkowo po przebindowaniu w programie READITLATER (wersja 1.3 działa na nooku) naciśnięcie VOLUME_DOWN nie przesuwa o całą stronę w dół, tylko o około 1/3.

Sam zastanawiam się jak klawisze nookowe powinne być bindowane, aby obsługiwać i VOLUME_UP VOLUME_DOWN oraz PAGE_DOWN i PAGE_UP.

Jeszcze jedna wada związana z przyciskami VOLUME_UP, VOLUME_DOWN. Kiedy sie zapomnimy i będziemy próbować korzystać z tych przycisków w menu, to zamiast zjechania w dół, wyświetla nam się widget do zmiany głośności.

Oprócz tego czytnik jest bardzo dobry. Zastanawiam sie, czy instalacja multitouchu by nie pomogła.

Pozdrawiam


10 mar 2013 11:54:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: