Teraz jest 28 mar 2024 23:30:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
[K Touch] Jak włączyć folder Periodicals: Back Issues? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 06 wrz 2012 12:12:48
Posty: 6
eCzytnik: kindle touch
Post [K Touch] Jak włączyć folder Periodicals: Back Issues?
Używam Kindla od pół roku, głównie do czytania prasy sciąganej przez eGazeciarza.
Dostaję nową gazetkę to starą ręcznie kasuję.

Na gwiazdkę kupiłem ojcu Kindle Classic, też ustawiłem mu sciąganię prasy na czytanik i jak się okazało u niego stare numery gazety automatycznie lądują w folderze Periodicals: Back Issues.

Z tego co czytałem to na Touch też powinno tak być... Czemu u mnie tego nie ma? Czy trzeba to jakoś włączyć? Proszę o pomoc bo kasowanie ręcznie jest uporczywe jeśli trochę się ich nazbiera.

PS Zanim zacząłem korzystać z eGazeciarza używałem Calibre i gazety też nie trafiały do tego folderu tylko były usuwane bo pewnym czasie ustalonym w Calibre więc to raczej wina samego czytnika lub jego ustawień.


31 gru 2012 20:00:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 wrz 2012 12:12:48
Posty: 6
eCzytnik: kindle touch
Post Re: Kindle Touch Periodicals: Back Issues
Odkopię trochę...

Nikt takiego problemu nie miał? Próbowałem poszukać coś w ustawieniach konta na Amazonie, oraz w plikach na samym czytniku, ale nie wiele to dało.


27 lut 2013 23:29:48
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Kindle Touch Periodicals: Back Issues
Hm, myślę że to "przesuwanie" następuje gdy spełnione są 2 warunki:
  • ebook ma ustawiony typ na periodyk
  • kolejne pliki gazety mają taki sam tytuł.

Zasadniczo nie mam z tym problemów, ale był kiedyś okres, że eG nie miał ustawionego typu na periodyki, a obecnie kojarzę, że GN z eG za każdym razem przychodzi z numerem wydania w tytule (drugi warunek nie spełniony), więc stare wydania się nie archiwizują (miałem to zgłosić Arturowi, ale ciągle zapominam).

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


27 lut 2013 23:42:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 gru 2012 12:44:54
Posty: 98
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: Kindle Touch Periodicals: Back Issues
Muszę przyznać jedno - nie rozumiem, czemu nie mogę gromadzić periodyków w katalogach ("archiwizować stare numery").
Jak trzymam w głównym - jest ok, jak skopiuję do katalogu - po jakimś czasie widzę, że katalog jest pusty...


28 lut 2013 0:10:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron