Teraz jest 28 mar 2024 19:52:19




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
książki w formacie .pdf 
Autor Wiadomość
Post książki w formacie .pdf
Witam serdecznie:)
Mam książkę w formacie .pdf i chciałabym ją otworzyc w normalnym MS Word'zie. CZy jest to w ogóle możliwe? Czy tzreba mieć jakis specjalny program? prosze serdecznie o pomoc:) pozdrawiam i z góry dziękuję wszystkim


27 sie 2008 4:05:50
Post 
Witaj

Jeżeli pdf nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem to zaznaczyć całość i kopiuj + wlkej
Zabezpieczenia pdf też można ominąć.
Ponadto do konwersji służy Abby PDF Transformer (komercyjny)

pozdrawiam


27 sie 2008 8:06:21
Użytkownik

Dołączył(a): 02 sie 2007 23:14:36
Posty: 51
Lokalizacja: lubelszczyzna
Post 
Przy pomocy strony: http://media-convert.com/convert/ możesz przekonwertować plik .pdf na .rtf i wtedy otworzysz go w wordzie. Strona jest również w języku polskim. Nie sprawdzałem jak działa z .pdf na .rtf, ale z .doc na .pdf działa doskonale.

Sprawdziłem konwertowanie z .pdf do .rtf na podanej wcześniej stronie i niestety po konwersji w pliku .rtf brak jest polskich znaków diakrystycznych - nie są zastępowane innymi, ale po prostu nie występ€ja w tekście


27 sie 2008 8:28:33
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@krokusik
Jak ma skopiować tekst, skoro nie może otworzyć pliku? :P

@topic
Do otwierania plików PDF służą darmowe programy typu Adobe Reader lub Foxit Reader. Te 2 są chyba najpopularniejsze. Bez problemu znajdziesz je w internecie. A skoro użytkowniczka dostała odpowiedź, to temat zamykam.


27 sie 2008 9:37:40
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: