Teraz jest 29 mar 2024 13:11:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Ulubione auta 

ktory samochod wolisz?
BMW 13%  13%  [ 6 ]
Mercedes 13%  13%  [ 6 ]
Audi 16%  16%  [ 7 ]
Volkswagen 11%  11%  [ 5 ]
Mitsubishi 7%  7%  [ 3 ]
Inne 40%  40%  [ 18 ]
Liczba głosów : 45

Ulubione auta 
Autor Wiadomość
Post Ulubione auta
mysle ze znajdzie sie na tym forum paru maniakow motoryzacyjnych z ktorymi mozna bedzie podyskutowac o autach. Proponuje pisac o samochodach jakie kazdy juz mial, ktory z nich byl najlepszy i dlaczego(wyglad, osiagi,wyposazenie, itp.)? A takze o samochodach ktore zrobily na Was najwieksze wrazenie, a ktorych byliscie pasazerami lub ogladaliscie w roznych miejscach.

A takze mala ankieta na temat czterech niemieckich marek, ktore z nich preferujecie???


29 lut 2008 0:59:37
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Heh, dość ciekawa ankieta. W stylu: jakiego koloru jest kolor żółty? Dlaczego w ankiecie są same niemieckie auta? :>

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


29 lut 2008 1:06:15
Zobacz profil
Post 
co do aut ktore mialem/posiadam to mam dwoch faworytow:
1) volvo S70-nastepca 850, rozniacy sie od poprzednika tylko drobnymi zmianami kosmetycznymi. Dlaczego? Mialem ten samochod z silnikiem T5 ( turbo-230KM) i bylem w nim zakochany,fakt wielki, kanciasty i palacy duzo benzyny, ale bardzo wygodny i komfortowy samochod z naprawde szokujacym przyspieszeniem, szokujacym zwlaszcza dla posiadaczy samochodow typu GTI czy GSI ktorzy nie mogli uwierzyc ze ten wielki "czolg" obok ktorego przed chwila robili "przygazówy" na swiatlach nagle znalazl sie daleko przed nimi po zmianie swiatel... ;-)
2) BMW M3 evolution coupe- potwór z silnikiem 3.2 litra, 321KM i 6biegow, rocznik 1996. Dlaczego lubie ten samochód chyba nie musze tlumaczyc... :-) Ma on niestety kilka minusow, jak np. psujace sie silniki podnoszenia szyb czy ciagle awarie komputera pokladowego ale sama radosc z jazdy nim przycmiewa wszystkie mankamenty

------------------ Dodano: Wczoraj o 2:41:22 ------------------

Kellhus napisał(a):
Heh, dość ciekawa ankieta. W stylu: jakiego koloru jest kolor żółty? Dlaczego w ankiecie są same niemieckie auta? :>


Bo w pierwszym poscie napisalem ze dotyczy ona marek niemieckich, dlatego ze w Polsce wiekszosc ludzi preferuje wlasnie te marki(niemieckie) i chce sprawdzic jakie zdanie na ten temat maja forumowicze. Z tonu Twojej wypowiedzi wynika ze masz na ten temat inne zdanie, wiec nie krepuj sie i podziel sie nim z nami ;-)


29 lut 2008 3:41:22
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Ano mam japończyka - Mazdę 323F. Ładna sportowa sylwetka i... chyba nic poza tym. Wtopiłem w ten samochód juz kupę kasy na naprawy, a niedawno się okazało, że mam do naprawy silnik :( Tak czy siak po tym też kupię japończyka, a nie niemieckie auto, które ma 75% Polaków jak zauważyłeś.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


29 lut 2008 7:49:37
Zobacz profil
Post 
Mercedesy kocham, co do BMW to hmmm...
- Nie przepadam za sportowymi, zresztą na Polskich drogach nie ma dla takich warunków, jeśli się nie chce człowiek zabić ;),
- BMW kojarzy się powszechnie z dresami ;D Nie uwłaczając normalnym właścicielom, mówię tylko o takim stereotypowym ;)


29 lut 2008 10:01:00
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post Mercedes - The Best
Haha, :D ale fajne, ja też kocham Mercedesy. W Polsce jeździłem beczką, tutaj też jeżdże staruszkiem ale wyższej klasy i z wiele mocniejszym silnikiem, mianowicie rok 1985 Mercedes 500 SEL, 5 litrów i 8 cylindrów daje sporo zabawy, mimo 23 lat auto jest w stanie perfekcyjnym i jestem w nim poprostu zakochany. A oto i mój mesio: (można kliknąć żeby zobaczyć większy) 8)

Obrazek

_________________
Obrazek Obrazek


29 lut 2008 10:24:41
Zobacz profil
Post 
A ja uwielbiam Hondę Accord :D Piękne autko. Szczególnie podoba mi się nowy model, który ma zaniedługo wejść do salonów... Wnętrze nieco bardziej przypomina Legend... Bosko!!! A co do aut, które posiadałam (a raczej tata posiadał) to bardzo dobrze wspominam Toyotę Carinę E. Może dlatego, że było to moje pierwsze auto z elektrycznymi szybami, szyberdachem, itd. jednakże to był na prawdę dobry i bezawaryjny samochód :)


29 lut 2008 13:17:10
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Kellhus, tylko nie kupuj Mazdy, ja miałem tutaj Mazde Navaho (w Polsce nie ma tego modelu), gnije już dawno na śmietnisku.

_________________
Obrazek Obrazek


29 lut 2008 13:53:34
Zobacz profil
Post 
Mi sie z wygladu podoba nowy lexus super autko chcialbym takie :D


29 lut 2008 15:42:05
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
marcinie ależ ja już mam tę Mazdę. I teraz zbieram na nowe serce dla niej... Razem z okolicami tak z 2-3 tysiące :/

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


29 lut 2008 16:43:11
Zobacz profil
Post 
Co do jakosci polskich drog to zgadzam sie z Avx, sa straszne, ostatnio jak bylem w Polsce to na dziurach pogialem 2 alusie... :-( Obecnie mieszkam w angli, drogi tutaj sa super, a auta stosunkowo tanie wiec mozna sobie pozwolic na jakies lepsze bryki ;-)


29 lut 2008 18:41:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2008 17:22:42
Posty: 18
Post 
Zbrakło mi tu mojego autka :D Nie ma chyba ładniejszego autka niż Mini Cooper :D te autka są słodkie i wprost idealne dla mnie :D


29 lut 2008 18:48:20
Zobacz profil
Post 
Mini Cooper tak? Hmm wyglada niezle i wbrew pozorom duzy w srodku, jechalem tylko jako pasazer ale robi mile wrazenie, niestety za maly dla mnie,preferuje duze auta


29 lut 2008 19:05:50
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2008 20:09:17
Posty: 40
Post 
coz nie interesuje mnie zadna z w/w marek, sa raczej nudne ja volks albo powszechnie kupowane przez pseudo tunerow i dresow, mimo ze sam jeszcze nie mam swojego auta raczej bede sie ogladam na daleki wschod niz na zachod, tamte auta maja wiecej ducha


01 mar 2008 2:25:10
Zobacz profil
Post 
Mimo ze oddano dopiero 7 glosow w ankiecie jestem zaskoczony ze nikt nie oddal jeszcze glosu na audi... Biorac pod uwage popularnosc tychze marek w Polsce bylem przekonany ze wszystkie "pojda leb w leb". Zobaczymy czy sytuacja ulegnie zmianie wraz ze wzrostem liczby glosujacych


01 mar 2008 7:11:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron