Teraz jest 18 kwi 2024 22:20:36




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
"SAMSUNG INTREPID" - ładowanie. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 gru 2011 13:14:30
Posty: 2
Post "SAMSUNG INTREPID" - ładowanie.
Witam !

Jestem nowy na forum, więc wypadały się przywitać.
Jestem Dawid miło mi.
Od razu z góry przepraszam, że wątek nie jest w odpowiednim dziale, lecz znalazłem to forum w google.pl.
Zauważyłem, że jest tu sporo osób interesujących się elektroniką, a ja własnie w tej sprawie. Jeszcze raz przepraszam.

Przejdę do rzeczy. Kupiłem na aukcji allegro.pl telefon SAMSUNG INTREPID w zasadzie 2 sztuki dla mnie i dla dziewczyny.
Dzwoniąc do sprzedawcy w sprawie potwierdzenia zamówienia zostałem poinformowany, iż za pierwszym razem telefon trzeba podpiąć pod ładowarkę i ładować do zaświecenia się zielonej diody.
Zrobiłem wg. instrukcji sprzedającego. Telefon naładował się. No i tu zaczyna się przygoda. Przedstawię sytuację.
Mam dziewczynę, którą układam do snu przez telefon, a później jestem z nią połączony przez całą noc, aż do 6 rano, wtedy ona wstaje do szkoły (w tym czasie chciałbym z nią pisać ale pojawił się problem, który opisuje w dalszej części postu).
Tak pojawił się problem. Ponieważ, gdy podłączyłem włączony jeszcze telefon do ładowarki, on się nie ładuje. Wiec piszę od razu do sprzedawcy, że na włączonym telefonie się nie ładuję.

Sprzedawca napisał
cyt.
Jak sie to ma z eletronika, proces ladowania przy wlaczonym telefonie jest znacznie dluzszy niz przy wylaczony, brak obciazen.
Mozemy podeslac inny typ zasilacza, ktory moze przyspieszyc proces ladowania.

Więc piszę żeby mi podał parametry tego zasilacza. Sprzedawca napisał, że dostane za darmo 2 sztuki zasilaczy do tych telefonów które kupiłem.

Sprzedawca napisał
cyt.
Witam
Oczywiscie podesle je Panu za darmo. 5V 1A. Panski to 5V 0.5A.

No i właśnie tu kieruje pytanie do Was. Czy ładowarka/zasilacz o natężeniu 1A pozwoli mi ładować i rozmawiać przez telefon ?
Chce rozmawiać/być połączony z dziewczyną cała noc, ale także żebym mógł rano wstając mieć naładowaną baterie, może nie w pełni całą, ale do napisania kilku sms-ów itd.
Zamówiłem również na allegro.pl dodatkowe 2 egzemplarze zasilacza,
jego wartość:
Napięcie wyjście - 5V (2000mA, 2,5W max)

No i znowu nasuwa się pytanie, czy do baterii, którą posiadam w telefonie 1400mA natężenie w zasilaczu, czyli 2000 mA nie będzie za duże i nie uszkodzę tym telefonu ?

Prosiłbym o wyrozumiałość i konkretne odpowiedzi. Przepraszam za błędy ortograficzne. Dziękuję i Pozdrawiam !


08 gru 2011 13:18:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011 2:08:50
Posty: 346
Lokalizacja: Katowice
eCzytnik: K3W
Post Re: "SAMSUNG INTREPID" - ładowanie.
Creepy, ale podejrzewam że temat już do zamknięcia ;)
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2156115.html


08 gru 2011 20:09:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 gru 2011 13:14:30
Posty: 2
Post Re: "SAMSUNG INTREPID" - ładowanie.
No niestety, jeżeli Ty nie potrafiłeś mi pomóc, więc zrobił to ktoś inny, bardziej kompetentny i znający się na rzeczy. Człowiek który potrafi napisać coś więcej, a nie wyszukiwać gdzie i kiedy zrobiłem temat szukając pomocy, chyba to nie jest takie ciężkie do zrozumienia. Szukałem pomocy na każdym forum, co nie zmienia faktu, że temat do zamknięcia. Dziękuję i pozdrawiam.


09 gru 2011 22:31:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: