Teraz jest 27 kwi 2024 22:18:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Między innymi o kobietach i kolorach 
Autor Wiadomość
Post 
Hmm.. No ładnie, ładnie. Ale jakby Kell nie miał nic przeciwko, to mogłabym dotknać jego pasa, hi hi :P
Nie no, szczerze mówiąć myślałam o kims innym :P


01 paź 2007 21:16:21
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
niah napisał(a):
Hmm.. No ładnie, ładnie. Ale jakby Kell nie miał nic przeciwko, to mogłabym dotknać jego pasa, hi hi :P
Nie no, szczerze mówiąć myślałam o kims innym :P


Dobrze, że dodałaś to drugie, ale i tak nikt nie uwierzy.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


01 paź 2007 21:30:09
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Kuba się żegnał z Niah a nie Kell :P

@Mori - doskonale wiesz o co chodziło :P

Mój obwód pasa można wydedukować z tych kilku fotek co wstawiłem na forum :P Reszta wymiarów nie powinna was interesować :P Ewentualnie mogę dodać, że noszę buty rozmiar 44 :P Zadowolone? Możemy dalej pogadać? :P


01 paź 2007 22:54:25
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
A ja noszę 38/39, jakby to kogoś interesowało i chciałby mi zakupić np. fajne glany :D O ile w takich rozmiarach są :P

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2007 23:15:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Glany to nawet w rozmiarze 23 są. Mori to nie dość, że niziutki jesteś to i stópkę masz maluśką. Ja 40 buta mam. Nie martw się, to przecież nic złego i strasznego.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 paź 2007 7:11:21
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Kobiety....jak chcecie wyrwać jakiegoś faceta, to najprostsza droga do serca wiedzie przez żolądek :P Dobry obiad + (bardzo ważne!) zimne dobre piwko i już facet jest wasz ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


02 paź 2007 10:53:27
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Nie zawsze Kuba, oj nie zawsze :P

@Mori - na joemonster widziałem dzisiaj ciekawy żart: "Strasznie mi żal niskich ludzi. Kiedy zaczyna padać deszcz, oni dowiadują się ostatni." Biedactwa :P


02 paź 2007 10:57:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
No i co się cieszysz? :P Tak się sklada, że w naszym mieszkaniu w jednym korytarzu mamy nisko zawieszoną rurę, jakieś 2 cm nad moją glową....ja ie palnąlem w nią ani razu, dzięki mojemu wzrostu...dla Obiego się zdarzylo parę razy :P

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


02 paź 2007 11:00:11
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Tylko 3 razy zahaczyłem o rurę i 2 razy w drzwiach się zagapiłem i też przywaliłem o futrynę i to wszystko :P Poza tym wzrost bardzo się przydaje :P


02 paź 2007 11:04:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Kuba napisał(a):
Kobiety....jak chcecie wyrwać jakiegoś faceta, to najprostsza droga do serca wiedzie przez żolądek :P Dobry obiad + (bardzo ważne!) zimne dobre piwko i już facet jest wasz ;)


Ja miałam lepiej. Mój chłopak jak mnie tak ostro rwał to był podpity trochę i jeszcze zaczął mi macać kolano (dobrze chłopak trafił :P ) Także nie koniecznie przed żołądek trzeba.
Po za tym :
Kuba co będzie jak taka dziewczyna da Ci coś czego nie lubisz i jeszcze do tego okropnie gotuje?

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 paź 2007 15:04:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
chosenone napisał(a):
Kuba napisał(a):
Kobiety....jak chcecie wyrwać jakiegoś faceta, to najprostsza droga do serca wiedzie przez żolądek :P Dobry obiad + (ważne!) zimne dobre piwko i już facet jest wasz ;)


Ja miałam lepiej. Mój chłopak jak mnie tak ostro rwał to był podpity trochę i jeszcze zaczął mi macać kolano (dobrze chłopak trafił :P ) Także nie koniecznie przed żołądek trzeba.
Po za tym :
Kuba co będzie jak taka dziewczyna da Ci coś czego nie lubisz i jeszcze do tego okropnie gotuje?


Za kolanko mówisz dobrze jest złapać? Zapamiętam :P Ciekawe, czy na inne dziewczyny też to działa :P
A jak dziewczyna nie umie gotować i chce sobie znaleźć faceta, to niech lepiej się nauczy :P Ja tam akurat lubię wszystkie normalne potrawy, więc z tym nie ma problemu :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


02 paź 2007 15:33:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Tzn wiesz, z kolanem to u mnie zawsze dziwnie było. Bo na przykład mi też kiedyś zdarzyło się macać kolano kolegi. Chociaż w sumie warto spróbować. Przecież to też fajna część ciała, a jednak nie ma tyle prywatna żebyś w twarz dostał. Chociaż to też zależy od dziewczyny.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 paź 2007 15:41:43
Zobacz profil
Post 
@Obi : Z Kubą sie pożegnałam, bo Kuba tego chciał ! I dobrze na tym wyszedł, bo go uściskałam :)
@Mori : Glany.. Ja mam rozmiar glanów 37 xD Wiec niez problemu znajdziesz swój rozmiar :P
**
Kolanko mówicie ? W sumie mnie toza kolanko nikt nie dotykał... :P


02 paź 2007 15:59:13
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Może najwyższa pora to zmienić? Zobaczysz jak to jest. Może Ci się spodoba. Widzę, że nawet Kuba chętny chyba jest :P .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 paź 2007 16:01:41
Zobacz profil
Post 
Eeee... No nie wiem, czy jest chetny :P Jakos nie zauważyłam tego xD


02 paź 2007 16:08:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: