Teraz jest 28 mar 2024 23:20:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Legimi - wasze opienie. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 kwi 2016 18:44:40
Posty: 2
Post Re: Legimi - wasze opienie.
Legimi to jedna z tych polskich firm, która absolutnie nie ma się czego wstydzić na tle międzynarodowych gigantów. Jest platformą subskrypcyjną e-booków, niejako serwisem VOD dla książek, w którym za stałą, miesięczną opłatę zyskujemy dostęp do nieustannie rosnącej bazy pozycji.Sądzę ,że jak ktoś chce byc w posiadaniu Legimi to warto!.Tym bardziej ,że w dzisiejszych czasach ,w cenie uwzględniającej czytnik, nadal jest to oferta na każdą kieszeń.


24 cze 2016 10:54:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 gru 2009 17:37:05
Posty: 24
Post Re: Legimi - wasze opienie.
Szkoda, że mają bardzo nieprzejrzysty katalog i wiedząc o tym, nie robią nic aby to zmienić. Drugim minusem jest sam czytnik i jego beznadziejny serwis.


24 cze 2016 18:13:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 wrz 2016 21:50:35
Posty: 5
eCzytnik: prestigio
Post Re: Legimi - wasze opienie.
Witam, przede wszystkim korzystajac z Legimi musisz sie nastawic na to ze duzo tam lektor i raczej super znanych ksiazek wspolczesnych pisarzy jest tam jak na lekarstwo..aplikacja ma kilka wad..takze jak ktos uwaza ze to mu pasuje to prosze bardzo:)


12 wrz 2016 22:13:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2014 9:55:45
Posty: 27
Post Re: Legimi - wasze opienie.
Parvati7555 napisał(a):
Witam, przede wszystkim korzystajac z Legimi musisz sie nastawic na to ze duzo tam lektor i raczej super znanych ksiazek wspolczesnych pisarzy jest tam jak na lekarstwo..aplikacja ma kilka wad..takze jak ktos uwaza ze to mu pasuje to prosze bardzo:)

Ja tam nie narzekam na monotonie. Większość książek sci-fi i fantasy pojawia się na bieżąco w tym polscy autorzy. To samo z kryminalami i autobiografiami. To zamyka mi moje zainteresowania w obszarze beletrystyki. Ja z katalogu jestem zadowolony.
Co do zarządzania półka mam kilka uwag - boli brak możliwości usunięcia już przeczytanych. Po 2 latach korzystania z abonamentu i zmianie czytnika robi się wyzwaniem znaleźć co miałem czytać.


13 wrz 2016 22:16:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: Legimi - wasze opienie.
Dla mnie Legimi to bardzo udana subskrypcja. Książki wyglądają super w tej aplikacji. Minusem jest półka, niestety. No i dodatkowo mamy audiobooki ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


14 wrz 2016 23:53:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron