Teraz jest 28 mar 2024 15:01:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
gdzie kupic tanie ksiazki pomysl na profil FB - pomozecie ? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 22:03:33
Posty: 1
Post gdzie kupic tanie ksiazki pomysl na profil FB - pomozecie ?
Witam, ostatnimi czasy rozmawiałem z żona na temat cen książek, pewnie ameryki nie odkryłem ale doszliśmy do wniosku że są one po prostu za duże, przynajmniej dla nas i w tym momencie życia w jakim się znaleźliśmy. Od słowa do słowa doszliśmy do wniosku że może warto żeby ludzie informowali się o promocjach ale takich prawdziwych promocjach na książki - nie o obniżkach z 50zł na 45zł, bo to żadna łaska tyle za książkę zapłacić. Oczywiście padło na Facebook bo to chyba najprostszy sposób wysłania jakiegokolwiek info do wielu ludzi na raz. Profil założyłem a teraz proszę was o pomoc. Lubię kupować książki do 20zł, a może powinienem powiedzieć na taką w tym momencie mnie stać raz na miesiąc czy dwa, dlatego też kombinuje, szukam promocji, zbieram śmieszne pkt na stacjach benzynowych jak zdarzy mi się zatankować itd itp ostatnio nawet przez przypadek odkryłem że na mojej poczcie sprzedają nowe książki za 15zł, i to jest cena. Niejednokrotnie nie mam aż tyle czasu żeby śledzić promocji na bieżąco dlatego może byście pomogli mi w prowadzeniu profilu na FB, podejrzewam z korzyścią dla wszystkich. Jeżeli ktoś wie że gdzieś można dostać tanie nowe książki niech daje znać. Cały czas piszę o nowych nie z pogardy dla starych używanych egzemplarzy ale chodzi mi o sytuacje gdzie na rynku pojawiają książki które gdzieś tam kosztują 45zl a jest szansa dostać je np za 30, różnica ogromna, szkoda nie skorzystać. Jeżeli kogokolwiek to zainteresuje zapraszam na priv, ew na profil na FB "Tanie Książki - gdzie kupić"


15 lip 2015 22:05:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: