Teraz jest 28 mar 2024 16:01:59




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Wasze ulubione zespoły 
Autor Wiadomość
Post 
Bardzo podobają mi się z Polski: Grupa Operacyjna, Budka Suflera,Blue Cafe ale tylko niektóre z ich piosenek mam wybredny gust. Z zagranicznych to ACDC tu moge się pomylić Pusicet Dolls


23 lip 2008 13:41:26
Post 
Zdecydowanie Happysad:D


26 lip 2008 22:58:36
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sie 2008 20:00:20
Posty: 23
Post 
System of a Down - może nie jest to jakieś ciężkie brzmienie, ale Ci Panowie posiadają już swój własny styl. Trochę psychodeli, folkloru i zawsze ciekawej melodii. Bardzo lubię ;)
Evanescence - Zespół, który wprowadził mnie do świata muzyki, wiele osób narzuca mu, że jest pseudo rockowy i słuchają go tylko kinderpunki i napalone nastolaty chcące być "tró" i "kól". Ja muszę powiedzieć, że takie wrażenie można odczuć wyłącznie słuchając pierwszej oficjalnej płyty - bo nie sądzę, by kinderpunki słuchały hard rocka/soft metalu ;)
Within Temptation- Cóż. Głos wokalistki, melodyjne piosenki w klimacie jaki bardzo lubię, czyli gothic (rock/metal symfoniczny)

Te trzy zespoły lubię najbardziej, ale ponieważ ja muzyki słucham bardzo często mam ich znacznie więcej ;)


02 sie 2008 10:07:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008 9:46:56
Posty: 34
Lokalizacja: Tak tu nie trafisz
Post 
Na pierwszym miejscu zdecydowanie Queen, praktycznie exequo z Gotthardem. Jeśli wierzyć statystykom na last.fm dalej powinno być Europe - bardzo cenię zespół, ale chyba powoli mi mija "szał" na nich ;) Bardzo lubię też The Offspring, Aerosmith, Electric Light Orchestra, Pink Floyd, Scorpions, z lżejszych uwielbiam panią Belindę Carlisle (ach... ktoś kiedyś powiedział "It should be illegal to sing that good and look that hot"... coś w tym jest ;) ), Smokie, Vangelisa, J.M Jarre'a - chociaż jeśli o elektronikę chodzi to wolę Marka Bilińskiego - i tu przejście do polskich - Budka Suflera, Czesław Niemen, Perfect... wspomnę też komercyjny Feel, który o dziwo potrafi pokazać rockowy pazurek, oby się nie zeszmacili, bo choć słucham ich rzadziej jak rzadko to coś w sobie mają;)

_________________
I wanna be the minority
I don't need your authority
Down with the moral majority
'Cause I wanna be the minority


14 sie 2008 11:20:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sie 2008 1:26:42
Posty: 26
Post 
Therion, Theatre of Tragedy, Nighwish, Tristania, Mettalica

_________________
Pozdrawiam


14 sie 2008 14:13:26
Zobacz profil
Post 
-Paramore
-Flyleaf
-Cinema Bizarre
-HIM
-Melee
-Maroon 5
-Fall Out Boy
-Evanescence
-Myslovitz


14 sie 2008 19:01:59
Post 
jakoś dużo tego więc może z ostatnio słuchanych... Porcupine tree, City & Colour, Iron and Wine, Riverside, Streetlight Manifesto, Franz Ferdinand, JJ Milteau, z mocniejszych Unleashed, The Dillinger Escape Plan, Excommunion, z pijackich pieśni z Zielonej Wyspy - The Pogues, Flogging Molly, The Dubliners, Dropkick Murphys itd oj dlugo by wymieniać :)


02 wrz 2008 15:27:59
Post 
Polskie zespoły: Myslovitz, Happysad.
Zagraniczne: Lifehouse, System of a Down.


07 wrz 2008 12:59:37
Post 
mój gust muzyczny naprzełomie lat uległ zmianie, pare lat temu uwielbiałam System of a down, 3doors down,nirvane co prawda nadal wracam do niektórych kawałków ale już nie potrafie tego słuchać non stop! Na chwilę obecną zakochałam się w zupełnie innym gatunku myzyczym jakim jest jazz...


08 wrz 2008 23:51:27
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2008 16:18:02
Posty: 26
Post 
Hmm... Ja na początku słuchałam tego co było w radiu.
Potem przeszłam na hard rocka i metal. Potem mnie to zmęczyło i zmieniłam na lżejsze klimaty.
Teraz jest głównie punk, punk rock, ale najbardziej lubię alternatywny rock. Czasami trochę bluesa. No i soundtracki z filmów. I piosenki z musicali.
A ulubione zespoły : Bloc Party, Simple Plan, The Cranberries, Snow Patrol, Vast i Bush. Pozostałe piosenki są pojedyncze.


12 wrz 2008 16:11:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sie 2008 3:44:43
Posty: 23
Lokalizacja: Chicago
Post 
Ja kocham Depeche Mode za te ich 27 lat grania, lubię The Killers-wielka grupa-jeszcze większe ego, Fall out boys-super brzmienie, cenię Queen za całokształt, a z polskich wykonawców: Hey-taka sympatia i ostatnio bardzo, ale to bardzo, Grzegorz Ciechowski za piosenkę "Nie pytaj o Polskę" i "Odchodząc"


16 wrz 2008 6:51:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 sie 2008 11:41:51
Posty: 28
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Ostatnio wzięło mnie na (kiedyś też ich słuchałem, ale miałem przerwę) Payable On Death (P.O.D.). Świetny zespół, gra mieszankę numetalu, rapcore, hard rocka i odrobiny reggae. Duży nacisk na słowa, świetna nuta.
Moim zdaniem najlepsze płyty to: The Fundamental Elements of Southtown, Payable On Death i Testify. Całkiem niezła (trochę nowsze brzmienie) jest też ich nowa płyta: When Angels & Serpents Dance.

Polecam! :D


16 wrz 2008 16:00:21
Zobacz profil
Post 
Ostatnimi czasy to chyba głównie Blink 182, Green Day, Sum 41 i McFly. Poza tym lubię polski oi! więc zespoły takie jak The Analogs, The Junkers albo The Gits są jak dla mnie najlepsze ;P.


17 wrz 2008 18:55:47
Post 
ulubiony: to zdecydowanie Iron Maiden, mimo iż brnęłam w zdecydowanie mocniejsze gatunki metalu to zawsze do nich wracam, oni są nie do zaj***nia


01 paź 2008 20:52:57
Użytkownik

Dołączył(a): 25 paź 2008 19:52:23
Posty: 56
Post 
Hunter, Coma, Nirvana, Nickelback, System of a Down, Dżem, Akurat, Hey,...


25 paź 2008 23:25:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: