Teraz jest 28 mar 2024 20:45:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
SONY DPT-RP1 czarny, oryg. okładka, 2 x pen, wkłady SPRZEDAM 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2012 22:39:41
Posty: 21
eCzytnik: FBreader soft
Post SONY DPT-RP1 czarny, oryg. okładka, 2 x pen, wkłady SPRZEDAM
Witam, jak w opisie. Kto szuka, ten wie cóż zacz. Sprzęt kupiłem w USA przez tamtejszy amazon, od razu z okładką. Jestem zatem pierwszym użytkownikiem, sprzęt jest w idealnym stanie, okładka - taka jej rola - na 4+. Można się na niej dopatrzyć śladów używania, na czytniku - nie. Dbam o elektronikę, choć bez szaleństwa. Piórko spadło mi na podłogę i złamał się w nim wkład. Nie mogąc wyjąć złamanego wkładu (dwóch zegarmistrzów, kilku znajomych) zamówiłem drugie - jak najbardziej oryginalne. Z ułamanym w środku wkładem nie działało i nie można było włożyć nowego wkładu. Zanim przyszło nowe - samemu udało mi się uporać z wyjęciem złamanego wkładu. Tak więc obecnie są dwa sprawne piórka, przy czym jedno z delikatnymi śladami prób jego rozebrania (nieudanymi). Drugie w stanie producenckim. Dodaję także kilka wkładów - część udających grafit - rewelacyjne wrażenie pisania ołówkiem, lecz szybsze zużycie, i kilka plastikowych - te robią wrażenie ślizgania, to już nie to, co grafit, lecz starczają na bardzo długo.

Cena wysoka, ponieważ nie zależy mi na szybkim sprzedaniu, mogę zaczekać i dalej używać. Do pdf'ów nie sposób chyba znaleźć czegoś lepszego. Czytnik jest nieprzyzwoicie cienki i lekki. Mieści mnóstwo pdf'ów, po których można malować i ścierać, robić notatki na dokumentacji i obok niej, albo w ogóle niezależnie, w innych plikach.

Czytnik obecnie w ogóle bardzo trudno dostępny, a w PL - pewnie nie do dostania. Ja z cłem dałem za niego około 850$, za piórko (znów VAT i cło) - około 150$, za dodatkowe rysiki coś koło 20$. Za okładkę też coś zapłaciłem, ale już nie pamiętam ile.

Sprzęt z oryginalnym pudełkiem i wszystkim, co z nim było.

Sprzedam całość za 2600 zł.

Jestem na codzień w Lublinie, ale często, niemal co tydzień w Warszawie. Wolałbym nie wysyłać, ale jeśli się ktoś uprze, nie ma sprawy - zapakuje się w co się da najlepszego i wyśle.

W braku zainteresowania na forum za tydzień wystawię na alledrogo za 2800 zł.

W razie pytań chętnie odpowiem.

Sprzęt dla czytających na codzień pdf'y - akta, książki informatyczne, czy inne akademickie. Nie zastąpi w żaden rozsądny sposób kindle'a, to nie te zastosowania. To dla tych, którzy mają dość noszenia ton papieru, na którym chętnie piszą swoje notatki, przemyślenia, etc.


03 cze 2020 19:11:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: