Teraz jest 20 kwi 2024 0:37:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[Sprzedam] Komplet Tuff-luv okładka + lampka do Kindle Touch 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lut 2013 12:10:07
Posty: 2
Post [Sprzedam] Komplet Tuff-luv okładka + lampka do Kindle Touch
Mam do sprzedania nowiusieńki, nigdy nie używany komplet wyprodukowany przez renomowaną firmę Tuff-luv dla Kindle Touch lub innego podobnego czytnika.

Okładka/etui Eco-Nique Hemp czarna + lampka LED Bright Spark

Komplet ten dostałam od Tuff-Luv w zamian za inny, który zamawiałam, a którego jak się okazało już nie ma nigdzie dostępnego. Chciałam okładkę do Kindle Classic, przysłali mi zastępczo tę do Kindle Touch, która jednak do Classica nie pasuje tak dobrze, jakbym sobie tego życzyła (futerał jest nieco większy od tego dedykowanego do Kindle Classic). Chciałabym cały komplet sprzedać jak najszybciej, gdyż jest mi całkowicie zbędny, a jest naprawdę bardzo fajny. Wszystko jest oryginalnie zapakowane, zafoliowane, nigdy nie otwierane.

Okładka jest bardzo wytrzymała i przyjemna w dotyku, taka jakby lekko miękka, z bardzo dobrych ekologicznych materiałów (naturalne włókna i w środku odrobina ekoskóry). Wygląda bardzo ładnie i elegancko, przez kilka tygodni szukałam idealnej okładki zanim się zdecydowałam na tę i jestem bardzo zadowolona z wyboru :)

Tak samo jak z lampki tego samego producenta - w przeciwieństwie do wielu innych lampek Bright Spark oświetla cały ekran czytnika a nie tylko jego górną część, więc można bez szkody dla wzroku czytać ebooki nawet w całkowitych ciemnościach i wszystko super widać. Lampka posiada akumulatorek i można ją wielokrotnie ładować, także przez USB. Ma regulowaną moc świecenia, a dzięki giętemu, odstającemu sporo od czytnika remieniu można ją dowolnie ustawiać tak jak nam się podoba.

Okładka pasuje idealnie do Kindle Touch, nie pasuje do Kindle Classic i innych Kindli z niedotykowym ekranem. Posiada dożywotnią gwarancję producenta.

Zapraszam do kupna, można oderać osobiście w Warszawie i obejrzeć przed kupnem (i się rozmyślić, jak się jakimś cudem nie spodoba ;))

Cena: 159zł, to mniej niżby się zamawiało bezpośrednio od producenta z Anglii... :/

Okładka:

Obrazek

Lampka:

Obrazek


13 maja 2013 13:26:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron