Teraz jest 28 mar 2024 14:35:04




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Jakie e-księgarnie polecacie i dlaczego? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 paź 2011 17:50:02
Posty: 12
Post Jakie e-księgarnie polecacie i dlaczego?
Przeglądałem forum w poszukiwaniu sprawdzonych i polecanych adresów sklepów z ebookami. Oczywiście można użyć google, ale generalnie to co pojawia się na pierwszych stronach wyszukiwania nie zawsze jest tym co chcielibyśmy uzyskać. Może warto byłoby zawiesić tu jakiś temat z wypisanymi adresami polecanych sklepów (wraz z uzasadnieniem dlaczego dany sklep polecacie) z podziałem na języki? Myślę że dla wielu osób byłoby to pomocne.

Ja jeśli chodzi o język angielski i literaturę powszechną polecałbym np. http://www.diesel-ebooks.com/ - z tego co zauważyłem to za każdą zakupioną pozycję naliczane jest na nasze konto 5% ceny tej pozycji. Tak zebrane kwoty możemy wykorzystać do obniżenia ceny zakupu kolejnych pozycji. Uważam to za całkiem fajny mechanizm - wg mnie zachęca do korzystania z usług tego sklepu. Dodatkowo z tego co zdążyłem się zorientować mają dość szeroką ofertę i niskie ceny zakupu (przynajmniej w odniesieniu do interesujących mnie pozycji). Książki w większości w formacie adobe i epub.


31 paź 2011 11:46:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: