Teraz jest 28 mar 2024 22:20:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Tymek i Mistrz 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 wrz 2007 22:07:28
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Post Tymek i Mistrz
Na wstępie zaznaczę, że nie lubię komiksów. Muszę mieć treść i konkretną fabułę.
Kiedy mój facet kupił Tymka, stwierdziłam że się cofa w rozwoju, że kupuje sobie książeczki dla dzieci! Głupia byłam i tyle. Tymek i Mistrz jest po prostu rewelacyjny! Dowcipny, inteligentny komiks. Ma w sobie coś z Prachetta.
Jak sądzicie?


28 lut 2008 22:21:12
Zobacz profil
Post 
Niestety wielu ludzi w naszym kraju nadal myśli, że komiksy to rozrywka dla dzieci. Dobrze, że Ty masz to już za sobą.


01 mar 2008 12:31:11
Post 
A ja powiem tyle... fikuśne!


02 mar 2008 23:07:31
Post 
Mi bardzo podobają się w ogule komiksy ale Tymek i Mistrz mnie zachwycił w sumie przeczytałem 2 komiksy tyko o Tymku i Mistrzu ale kilkanaście takich jedno stronowych z Gazety Wybaorczej jeśli dobrze pamietam


05 mar 2008 22:02:28
Post 
Tymek i Mistrz sa genialni..uwielbiam zwłaszcza zwrot tego jakże oswieconego umysłu do podopiecznego: Ty Moteuszu.. a pamiętam jak kolekcjonowałam ostatnie strony "komiksowa"..;)


30 mar 2008 19:38:01
Post 
Czytalem tylko kilka krotkich, jednostronicowych histori z tej serii (nie pamietam gdzie.. ale gdzies napewno :P) I niezachwycily mnie.. Coz.. ale ot dawno juz bylo, a jak czasem porownuje co pisalem, chocby 2 lata temu, a co bym dzis napisal, to mi wstyd ze internet mialem.. :P


30 mar 2008 22:34:23
Użytkownik

Dołączył(a): 25 mar 2008 20:31:40
Posty: 20
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne
Post 
Kiedyś zbierałam te komiksy, byłam niepocieszone że je wycofali! Czasami do nich wracam, są świetne :-P Dlaczego świetne? Każdy odcinek był inny, a nie tak jak w innych komiksach powtarzały się wątki. Rysunki były bardzo ładne, często zabawne, a kolory były żywe. W wypowiedziach bohaterów komiksu zawarty był humor.
_____________________
Poprawiłam dopiero dzisiaj, bo wczoraj nie mogłam.


01 kwi 2008 18:24:43
Zobacz profil
Post 
Świetny komiks - dowcipny i z klasą, a rysunki - w pełni oddawały charakter postaci. Czy tam przypadkiem nie występował okazjonalnie wampir? Ehh, mój ulubiony bohater - jego mimika twarzy była powalająca.


01 cze 2008 0:54:00
Post 
Mi się komiks bardzo pobał. jest dowcipny oraz graficzniev postacie są bardzo "smieszne"

Edit by Obi: Ost za spam.


31 lip 2008 18:10:06
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2008 16:34:51
Posty: 24
Post 
Ach, te komiksy były świetne! Zawsze z wytęsknieniem czekałam "Komiksowa" z Wyborczej. Szkoda, że wycofali.
Faktycznie, ten wampir był zniewalający! I w ogóle rysunek charakterystyczny, nie do podrobienia. Mistrz boski, zawsze śmiałam się do łez z jego tekstów.
To była pożądna dawka humoru w każdy piątek, nie mylę się?


12 lis 2008 18:01:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
Humor nie przeciętny, kreska ładna, mimo czasu wciąż zachwyca :)
Piątkowa (a może sobotnia?) Wyborcza była punktem obowiązkowym, właśnie ze względu na Komiksowo oraz Tymka i Mistrza.
Na szczęście mam cały segregator z Komiksowem, więc od czasu do czasu czytam dla rozluźnienia :)


25 lis 2008 2:16:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron