Teraz jest 28 mar 2024 22:22:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
seria komiksów z Ais 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2008 9:57:06
Posty: 22
Lokalizacja: RzeszĂłw
Post seria komiksów z Ais
Seria składająca się z następujących zeszytów: 1. Lądowanie w Andach 2. Ludzie i potwory 3. Walka o planetę 4. Bunt olbrzymów 5 . Zagłada wielkiej wyspy 6. Planeta pod kontrolą 7. Tajemnica piramidy została napisana na podstawie teorii ogłoszonych przez Ericha von Dänikena. Seria opisuje przygody przybyszy z planety Des, która to zmierza ku zagładzie. Przybysze przy pomocy eksperymentów laboratoryjnych starają się przyspieszyć rozwój ludzi na ziemi. Muszą oni walczyć z przeciwnikami chcącymi pokrzyżować ich plany, m.in. ze swoim kolegą Sathamem (szatanem), który pragnie zawładnąć Ziemię dla siebie. Naprawdę ciekawie stworzone komiksy z wartką akcją. Przyznam, że całkiem niedawno przejrzałem wszystkie zeszyty co sprawiło mi naprawdę dużą przyjemność...


12 gru 2008 13:18:17
Zobacz profil ICQ YIM
Post 
Potwierdzam, calkiem fajnie sie to czyta. Co prawda jak po kilku grubych latach wrocilem do komiksu to dalej mi sie podobal choc nie tak bardzo.


12 sty 2009 23:49:57
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2010 9:32:19
Posty: 6
Post Re: seria komiksów z Ais
To jedna z moich ulubionych serii w młodości. Byłem zachwycony zarówno grafiką, jak i fabułą (tym bardziej, że w interesowały mnie teorie pana Danikena). Teraz jestem już po trzydziestce, ale czasami zaglądam do poszczególnych albumów. Ach, ta nostalgia... :)

_________________
Zapraszam na stronę: Cała prawda o Rozwoju Osobistym
oraz stronkę z polskim tłumaczeniem Tao Te Ching


26 wrz 2010 10:33:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron