Teraz jest 26 kwi 2024 4:50:32




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Dragon Ball 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lis 2008 22:01:30
Posty: 5
Post 
Hekitakai, akurat mnie to dołuje, że ten film powstaje bo z tego co czytałem na jego temat to z dragonaballa w tym filmie zostaną tylko imiona głównych bohaterów a fabuła będzie jak jakiegoś amerykańskiego filmu o trudnej młodzieży :/


21 lis 2008 6:43:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2008 3:49:38
Posty: 14
Post 
swistak85 napisał(a):
Hekitakai, akurat mnie to dołuje, że ten film powstaje bo z tego co czytałem na jego temat to z dragonaballa w tym filmie zostaną tylko imiona głównych bohaterów a fabuła będzie jak jakiegoś amerykańskiego filmu o trudnej młodzieży :/

erm, to chyba źle czytałeś - 5 z google.

nawet trailer znalazłem ;)

http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5 ... BALL_.html


21 lis 2008 7:52:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lis 2008 22:01:30
Posty: 5
Post 
Liga i co mi ten trailer mówi :?: Tylko tyle że film będzie marny. To że główni bohaterowie mają tak samo na imię jak Ci z mangi/anime tytuł jest ten sam i szukają kul to jeszcze nie znaczy, że to jest to samo poczytaj sobie o fabule na stronach filmowych. Ale jak mangi/anime nie znasz to to i tak nic Ci nie powie.


22 lis 2008 7:30:44
Zobacz profil
Post 
co do DB to kupowałem komiksy jak tylko wychodziły - humor jest dużo lepszy niż w anime i przyjemnie się je czyta
może komiks to nie książka, gdzie czytelnik używa swojej wyobraźni, ale manga ma bawić moim zdaniem a DB jak najbardziej ten warunek spełnia :)


24 lis 2008 23:32:19
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
swistak85 napisał(a):
Tylko tyle że film będzie marny. To że główni bohaterowie mają tak samo na imię jak Ci z mangi/anime tytuł jest ten sam i szukają kul to jeszcze nie znaczy, że to jest to samo poczytaj sobie o fabule na stronach filmowych.


Nie ma co oceniać przed premierą. Zawsze jest to jakaś ciekawostka, która a nuż okaże się perełką?
Co ciekawe w ostatnim czasie jakoś temat Dragon Balla odżywa. Po 12 latach ciszy pojawia się nowy special anime (szczegóły po angielsku http://en.wikipedia.org/wiki/index.html?curid=18399439).


25 lis 2008 2:27:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2008 3:49:38
Posty: 14
Post 
swistak85 napisał(a):
Liga i co mi ten trailer mówi :?:

Ano to, że ciężko wyobrazić sobie film o trudnej młodzieży z szukaniem czarodziejskich kulek i walkami w roli głównej.


25 lis 2008 3:46:25
Zobacz profil
Post 
no tak manga DB jak wszystkie inne jest zdecydowane lepsza od anime a ten film to jakaś kaszana będzie. trudna młodzież, kulki i walka jakoś sobie nie wyobrażam


26 lis 2008 22:04:01
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
DB to moje dziecinstwo, sentyment mam do tego ogromny, zreszta na poleczce stoja jeszcze 42 tomiki i sobie wygladaja ;] Teraz czasem poczytam sobie jakas mange na necie (po angielsku najczesciej, chociaz juz po japonsku probowalem raz :D) i mimo ze DB ustepuje kreska i z trosza dziecinna fabula to u mnie zawsze bedzie nr 1 <3


27 lis 2008 22:42:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2008 9:45:12
Posty: 148
Lokalizacja: Neverland
Post 
Dla zainteresowanych: powstał nowy film animowany Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return !!! Jest to special na 40-lecie czasopisma o mandze i anime - Shonen Jump. To kontynuacja końca historii DragonBallZ. Akcja rozgrywa się 2 lata po pokonaniu Buu. Anime opowiada o przybyciu na ziemię młodszego brata Vegety z swoją żoną by prosić o pomoc ponieważ planeta na której mieszka jest nękana przez nowego wroga. Do obejrzenia w necie z polskimi napisami. Brat Vegety jest słodki, jego żona tym bardziej, humor tryska jak z fontanny, a za najlepszy uznaję tekst Goku, gdy cała drużyna zgłosiła się chętnie do pokonania nowych wrogów "Ej, ale ich jest tylko dwóch, nie chcemy być przecież okrutni".

_________________
some days, some nights
some live, some die
in the way of the samurai
some fight, some bleed
sun up to sun down
the sons of a battlecry


07 gru 2008 15:46:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2008 17:30:11
Posty: 25
Post 
ja Dragon Ball pierwszy raz ujrzałem na rtl7, było to anime, jednak zaciekawilo mnie. Po kilku latach zobaczyłem tomik mangi w kiosku, przypomniały mi sie stare dobre czasy i postanowiłem go kupic. I tak kupilem wszystkie tomiki ;]. Co do mangi a anime, to ta pierwsza ma wiecej uroku, w anime bylo duzo przeciagania, a w mandze od razu lali sie, a jak nie od razu to troszke pogadali ;p
co do GT, to jest ona poza mangą, czyli zero fabuły, a widzieliscie trailera z filmu? Boze załosne...popsuja tak kultowy tytuł...



Co do tego nowego filmu kinowego DB, slyszalem o nim. Ale to bedzie nudne raczej, ile to juz bylo kinowek ??


07 gru 2008 22:56:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2008 9:45:12
Posty: 148
Lokalizacja: Neverland
Post 
Kinówek... eee... z 20? Niektóre słabizna, ale trafiają się perełki. Jak "Historia Tronka", czyli wersja z mordującymi wszystkich cyborgami. Albo "Atak smoka" uznawany jednogłośnie za najlepszy z filmów DB. Jeszcze "Bardock- ojciec Son Goku"i "Martwa strefa" są warte uwagi, reszta to zwykłe nawalanki. Ale dużo slumpowskiego humoru no i ulubienie bohaterowie w nowych odsłonach. Miodzio.

_________________
some days, some nights
some live, some die
in the way of the samurai
some fight, some bleed
sun up to sun down
the sons of a battlecry


08 gru 2008 9:34:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2008 3:49:38
Posty: 14
Post 
frufels napisał(a):
Co do tego nowego filmu kinowego DB, slyszalem o nim. Ale to bedzie nudne raczej, ile to juz bylo kinowek ??

Kinówek jest 13 plus 4 speciale. Jako że kinówki trwają ~50 minut, w Polsce 12 i 13 były połączone w jeden film.


10 gru 2008 13:34:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2008 17:54:57
Posty: 59
Lokalizacja: Wrocław
Post 
Dragonball ! hah świetny Humor Extra Fabuła Zarówno Manga jak i Anime Wciąga i nie daje sie uwolnić jedyne co kuje to kiepskie tłumaczenie w Anime gdzie głowny bohater Goku lub Son Goku został skrócony do Songo ! WTf ? no ale Da sie przeżyć Bo Fabuła i Akcja jest naprawde Miodna !
Jestem Wielkim Fanem Akiry Polecam tez Doktora Slumpa haha SMiechowata pozycja ! :D


24 gru 2008 0:30:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2008 22:33:22
Posty: 23
Lokalizacja: 3miasto
Post 
Liga napisał(a):
frufels napisał(a):
Co do tego nowego filmu kinowego DB, slyszalem o nim. Ale to bedzie nudne raczej, ile to juz bylo kinowek ??

Kinówek jest 13 plus 4 speciale. Jako że kinówki trwają ~50 minut, w Polsce 12 i 13 były połączone w jeden film.


Większość kinówek jest na przyzwoitym poziomie, szczególnie nawiązujące do serii Z gdzie walczą z bratem Freezera i drugim oddziałem Sayan czy jak oni się nazywali ;) Te Broolym są trochę megalomańskie, pamiętam też film w którym Son Goku po raz pierwszy staje się Super wojownikiem tylko w trochę inny sposób - ogólnie fajna sprawa, oczywiście jak byłem młodszy bo z perspektywy czasu trochę się sobie dziwie, że tak lubiłem tak długaśnie anime :roll: Niemniej z sentymentu na pewno obejrzę ten nowy film.

_________________
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes"


29 gru 2008 22:43:25
Zobacz profil
Post 
Z Dragon Ballem pierwszy raz zetknąłem się wieki temu, nie ma co komiks nader ciekawy jak anime;)


31 sty 2009 16:15:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron