Teraz jest 29 mar 2024 16:08:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Batman 
Autor Wiadomość
Post 
Mi najbardziej podobał się Batman: Hush. Świetna kreska i większość superzłoczyńców:) Boskie!

Edit by Rudi: Ost za spam.


25 wrz 2008 11:17:07
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2008 17:50:13
Posty: 26
Post 
Dla mnie najlepszy jest komiks Batman versus Predator z roku 1993. Predator morduje krwawo różne ciekawe postacie w Gotham i Batman stara się dowiedzieć z czym, a raczej z kim ma do czynienia.
Oczywiście dochodzi w końcu do ostatecznego pojedynku;)
Niesamowicie mroczny komiks i narysowany ,, wyraźną'' kreską i dobrym stylem. Batman nie jest tak silny jak by się mogło wydawać. Widać to w pojedynku z kosmitą. Powiedziałbym raczej, iż to predator poluje na Batka, niż Batek na Predatora. Jest w nim dużo przemocy i to naprawdę w mocnym stopniu krwawej. Polecam. Swój egzemplarz zgubiłem ;(


05 lis 2008 20:44:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
Batman to klasyka komiksu. Mialem w swoich lapach kilka egzemplarzy, naprawde milo wspominam lekture. Swietna postac, z charakterem, twarda, mroczna. Pozatym rysunki przypadly mi do gustu, cala ta kolorystyka, cieme miasto.
Zacheciliscie mnie do poszukania tego Batman vs Predator, brzmi kuszaco :D


30 lis 2008 15:55:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2008 11:38:18
Posty: 38
Post 
Witam
Komiksy o Batmanie były dla mnie na tyle facynujące, że sam zaczynałem je rysowac. Do dzisiaj posiadam w sobie "coś" z tamtych lat dzieciństwa i na hasło: "Batman" reaguje momentlanie. Z komiksów już wyrosłem, ale nadal fascynują mnie wszelkie filmy z tą postacią, ponieważ prawie za każdym razem posiadają w sobie równo przygody, jak i tajemniczości. co do mojego faworyta z komiksów o Batmanie nie będę oryginalny i również przyznam prymat dla "Batman vs. Predator". Niesamowita akcja i świtna fabuła za każdym razem... Czekam tylko na film z tej serii...


01 gru 2008 1:34:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2016 14:29:30
Posty: 8
Lokalizacja: Tarnobrzeg
eCzytnik: ebook
Post Re: Batman
batman black&white oczywiście że pierwsza część najlepsza!!!!! :evil:


14 sty 2017 15:22:35
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: