Teraz jest 20 kwi 2024 1:55:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Aquablue 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 14:49:43
Posty: 24
Post Aquablue
Witam,

To mój debiut we wrzucaniu nowych rzeczy do bibiloteki :D . Dodałem cykl AQUABLUE. W chwili obecnej tylko jeden zeszyt, ale to się zmieni, posiadam wszystkie części. Mam nadzieję, że będzie działać bez problemów.

Pozdrawiam

------------------ Dodano: Dzisiaj o 10:07:01 ------------------
Oki, cztery zeszyty kompletne. Udalo się zwalczyc problemy z generatorem, reszta pojawi się już wkrótce, zatem.... życzę wszystkim miłego czytania


24 mar 2008 11:07:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 sie 2008 16:49:39
Posty: 20
Post 
Sprecyzuj, co masz na myśli, mówiąc "wszystkie"?
Ja mam na razie pięć zeszytów podserii "Aquqblue" i trzy podserii "Aquablue - Biała Gwiazda".
Z tego, co wiem pełna seria liczy co najmniej dziesięć zeszytów. Jeżeli masz coś późniejszego, niż "Fundacja Aquablue", to bardzo proszę o info na PW lub w temacie.

A wracając do naszych owiec, jak mówią starzy Szkoci, w komiksie najbardziej podabi mi się ten moment w którym dowiadujemy się, skąd naprawdę pochodzą tubylcy Aquablue oraz w jaki sposób sie pojawili na lądzie.
Nao też nie jest taki zły - przystojniak, nawet wyrwał tubylczą laskę i się z nią ożenił ;-)
Cała seria jest mocno proekologiczna, ale trochę zdziwiło mnie zaangażowanie Nao w projekt Fundacja Aquablue.
Znam tylko pierwszą część, więc może później więcej się dowiemy z fabuły. A na razie - czekać...

Pozdrawiam

_________________
homo homini lupus


10 sie 2008 11:07:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron