Teraz jest 29 mar 2024 1:48:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Wybór czytnika 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2011 15:20:14
Posty: 3
Post Wybór czytnika
Witam.

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupienia czytnika, ale im więcej opinii czytam, tym bardziej czuję się zagubiona. Może na forum ktoś będzie w stanie udzielić mi pomocy.

Szukam czytnika z dobrym ekranem, który nie będzie męczył oczu. Jako że mam zamiar czytać dużo w języku angielskim chciałabym czytnik, który będzie obsługiwał słownik bez konieczności zamykania książki. Z tego co wiem, jeśli się mylę to bardzo proszę wyprowadzić mnie z błędu, żeby taki słownik był wygodny w użyciu czytnik powinien mieć ekran dotykowy.

Z góry dziękuję za pomoc
Malwina


24 paź 2011 15:34:02
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Wybór czytnika
Niekoniecznie. Ludzie sobie z powodzeniem radzą ze słownikami i w czytnikach bez ekranu dotykowego (np. Kindle 3). W jakim formacie będziesz mieć swoje książki?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


24 paź 2011 15:44:49
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2011 15:20:14
Posty: 3
Post Re: Wybór czytnika
Głównie PDF


24 paź 2011 15:51:12
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Wybór czytnika
Niech mnie ktoś poprawi jak coś, ale generalnie w PDFach może to być utrudnione/niemożliwe, w zależności od pliku. No i PDFy w eCzytnikach z ekranem rozmiaru 6" czyta się po prostu niewygodnie.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


24 paź 2011 16:01:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2011 18:32:51
Posty: 28
eCzytnik: onyx M90
Post Re: Wybór czytnika
W M90 słownik w plikach PDF działa (oczywiście tylko tych, które nie są skanami). Czasem lepiej, czasem gorzej (w zależności od wersji oprogramowania) ale ogólnie jest w miarę funkcjonalny bo czasami z niego korzystam.


25 paź 2011 12:06:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron