Teraz jest 23 kwi 2024 21:16:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
NIE POLECAM ONYX BOOX 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2011 18:10:42
Posty: 176
eCzytnik: NOOK Simple Touch™
Post Re: NIE POLECAM ONYX BOOX
Ja nie mam bt w komputerze...


24 cze 2012 23:12:36
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: NIE POLECAM ONYX BOOX
Nie mówiąc o tym, że BT jako protokół to jakaś kompletna tragedia. Dla sieciowego laika jakim jestem, znacznie łatwiej skonfigurować sieć po wifi, niż synchronizować BT. Przez moje parę lat posiadania Nokii, bodaj dwa razy udało mi się przez BT ją podłączyć do komputera (np. w celu załadowania ebooków do mobipocket readera), w innych przypadkach odpuszczałem i sięgałem po kabel. :)

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


24 cze 2012 23:16:44
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lip 2011 13:30:29
Posty: 159
Lokalizacja: K-ce / Sarnów
eCzytnik: Kindle Touch, iPod Touch.
Post Re: NIE POLECAM ONYX BOOX
Eeee tam, przesadzasz. Parowałem urządzenia kilkanaście razy, przesyłałem kilkaset, i jedyny problem, to czasem wyszukanie. Ale z Kindle i WiFi miewam podobnie, kiedy przez kilkadziesiąt minut po prostu nie widzi sieci (mimo że lapek i iPod śmigają). Wifi jest o tyle lepsze, że szybsze i stabilniejsze na dłuższą metę.

tofik, niby tak, a ile ludzi nie ma routerów, hmm? Calkiem jeszcze sporo, a BT masz w każdym w miarę nowym lapku.


24 cze 2012 23:32:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: NIE POLECAM ONYX BOOX
Cytuj:
chodzi mi o samo porównanie. Mianowicie czytniki masz dwa - prosty a tańszy, oraz droższy z wodotryskami. A TV 3D podajesz wszystkie identyczne, różnią się jedynie ceną. A więc paraleli nie ma. Tam nie ma za co dopłacić, w przeciwieństwie do sytuacji i62, gdzie ludzie płacili za lepszy ekran, obsługę dotykową, więcej formatów, itp itd...


Paralela jest bo i w tv są "wodotryski" : p-in-p (ale jak jest to już w 2D - to nawet lepiej :mrgreen: ), animowane menu w 2D i 3D, HDD do nagrywania i odtwarzania równie gównianego jak live ( bo co się niby ma polepszyć ?), wbudowane odtwarzacze płyt, kart, usb flash itd. I za to się dopłaca.I za kupę innych rzeczy i wodotrysków które działają ... hmmm ... tak sobie i są sensowne ....tak sobie.

@Vroo - Nokie tak mają :P
Ja parowałem chyba wszystko co ma BT ze wszystkim co ma BT i w większości przypadków nie miałem najmniejszego kłopotu. Hmmm... i znowu rozbieżność życiowych doświadczeń.
f.

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


24 cze 2012 23:33:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron