Teraz jest 29 mar 2024 1:26:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Recenzja Iriver Cover Story 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 paź 2011 16:12:51
Posty: 103
eCzytnik: Angel Glow, Kobo H20, InkPad2, 3
Post Re: Recenzja Iriver Cover Story
Dzięki :)
Dzięki wszystkim za pomoc. Mam nadzieję, że za jakiś czas rozeznam się bardziej w temacie i będę mógł się jakimiś informacjami zrewanżować. Póki co, jak widać jestem zieloniutki.
Jeśli kupię Boxa, wiecie o nim wszystko. Jeśli IRivera - podzielę się wrażeniami, screenami itp.
Jeśli ktoś z obecnych ma doświadczenia z Cover story cenne info, albo jeszcze coś o Boxie, z naciskiem na to, który z wymienionych jest lepszy - oczywiście nadal wdzięczny będę za wiadomości :)
Pozdrawiam :)


01 lis 2011 23:51:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 paź 2011 16:12:51
Posty: 103
eCzytnik: Angel Glow, Kobo H20, InkPad2, 3
Post Re: Recenzja Iriver Cover Story
airs,
Cześć :)
Przepraszam, że chyba w złym miejscu piszę, ale chciałem skorzystać, że trafiłem na osobę z Boxem chętną dzielić się wiedzą.
Mam pytanie odnośnie odtwarzacza mp3. Testowałem w Vobisie i nie mogłem sobie z nim poradzić.
1. Czy można wgrać jakiś inny odtwarzacz w Boxa?
2. Czy w tym, co jest, da się jakoś edytować listę odtwarzania - dodawać utwory, zmieniać kolejność itp?
Mnie to zupełnie nie wychodziło. Wogóle po uruchomieniu odtwarzacza, nie mogłem dodać żadnego utworu...
Jedyna możliwość, żeby coś grało, to z poziomu eksploratora wejść do któregoś z folderów z mp3, kliknąć na któryś plik, wtedy uruchamiał się odtwarzacz z playlistą zawierającą wszystkie mp3 z danego folderu...
Mam nadzieję, że po prostu źle się zabrałem do sprawy i jakoś się da....
Wdzięczny będę za pomoc, pozdrawiam :)


05 lis 2011 17:44:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: