Teraz jest 28 mar 2024 14:08:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[Obsidian] Problem z czcionkami 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lut 2016 21:46:58
Posty: 13
eCzytnik: inkbook obsidian
Post Re: [Obsidian] Problem z czcionkami
Cyfranek napisał(a):
skrysz napisał(a):
Ja go mam ze względu na to, że w danej chwili do wyboru miałem dwa modele inkbook, manta lub prestigo (czy coś w tym stylu). Z tego zestawu inkbook wyglądał najbardziej sensownie...


No to miałeś wybór jak między wstydliwą lub zakaźną chorobą. Jeśli Kindle odpada, to następnym razem zainteresuj się może PocketBook Touch Lux 2 lub Touch Lux 3. Mają gniazdo kart pamięci, jeden z lepszych sposobów obsługi PDF. Niestety, na żywo ich pewnie w marketach nie zobaczysz, ale w kilku Empikach są. Tu recenzja tego pierwszego: http://cyfranek.booklikes.com/post/1331 ... a-e-bookow


Dzięki za wskazanie potencjalnego następny inkBook-a :) na pewno wezmę go pod uwagę gdyż zgodnie ze wskazaną przez Ciebie recenzją to funkcjonalnie wygląda ciekawie. I ma możliwość użycia coolreadre, kiedyś mojego ulubionego czytnika epub


22 lut 2016 11:42:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lut 2016 16:44:47
Posty: 2
eCzytnik: PocketBook 624 + InkBOOK Obsidian
Post Re: [Obsidian] Problem z czcionkami
Skrysz - mam te same problemy z czcionkami co Ty. W FB readerze jest ok, ale on znowu gubi formatowanie dokumentu więc zostałam przy Adobe Readerze i manualnej zmianie czcionek. Jednak skontaktowałam się w tej sprawie z ArtaTech i powiedzieli, że co prawda nikt wcześniej nie zgłaszał tego problemu, ale niedługo wypuszczają nowy soft, który (być może?) to naprawi. Mi co prawda oprócz tego trafił się wadliwy egzemplarz Obsidiana (z mniejszą pamięcią) więc niedługo będę go odsyłać z tego powodu, ale powiedzieli, że czcionkom też się przyjrzą. :) Jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać!


23 lut 2016 0:44:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lut 2016 21:46:58
Posty: 13
eCzytnik: inkbook obsidian
Post Re: [Obsidian] Problem z czcionkami
Olexy napisał(a):
Skrysz - mam te same problemy z czcionkami co Ty. W FB readerze jest ok, ale on znowu gubi formatowanie dokumentu więc zostałam przy Adobe Readerze i manualnej zmianie czcionek. Jednak skontaktowałam się w tej sprawie z ArtaTech i powiedzieli, że co prawda nikt wcześniej nie zgłaszał tego problemu, ale niedługo wypuszczają nowy soft, który (być może?) to naprawi. Mi co prawda oprócz tego trafił się wadliwy egzemplarz Obsidiana (z mniejszą pamięcią) więc niedługo będę go odsyłać z tego powodu, ale powiedzieli, że czcionkom też się przyjrzą. :) Jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać!


Dzięki za info. Czytając "historie" firmy ArtaTech a raczej historie ludzi mających problemy z czytnikami to obawiam się czy "niedługo" zmieści się w tym roku ;)


23 lut 2016 1:01:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 gru 2014 19:00:09
Posty: 23
eCzytnik: Onyx Boox C65ML
Post Re: [Obsidian] Problem z czcionkami
Ja zainstalowałem sobie Nova Launcher i otwieram AlReadera z ikony na stronie głównej. Do tego używam Solid Explorera który automatycznie otwiera pliki w wybranej aplikacji. Żaden problem, wystarczy chcieć.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka


27 lut 2016 4:36:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post Re: [Obsidian] Problem z czcionkami
tobiaszriper napisał(a):
Ja zainstalowałem sobie Nova Launcher i otwieram AlReadera z ikony na stronie głównej.

Odpalać z ikony mogę bez instalowania czegokolwiek, bo cztery z nich są przecież konfigurowalne.

tobiaszriper napisał(a):
Do tego używam Solid Explorera który automatycznie otwiera pliki w wybranej aplikacji.

Listy ostatnio dodanych/czytanych na stronie głównej to nie załatwi, jak sądzę?

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


27 lut 2016 11:57:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron