Teraz jest 29 mar 2024 15:20:32




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Szklana pułapka 4 - Jak i poprzednie częsci akcja polegała na tym iż dzielny detektyw walczy z banda zorganizowanych terrorystów, ktorych nie moze dopaść cały sztab ludzi ;) Ogolnie naciągana bajeczka ale to własnie o to w tym filmie chodzi. Dla fanów serii ciekawa propozycja, zaś Ci co szukaja realizmu nie powinni ogladać tej produkcji.

Co do fabuły to mamy tym razem doczynienia z Hakerami ktorzy przejmują kontrolę nad calym krajem USA, paralizuja komunikacje, bankowość, giełdy, sieci energetyczne i gazociągowe, telewizje, telefonie itd ;) Oczywiść detektyw Mc Clain skutecznie eliminuje jednego bandziora po drugim, przy uzyciu broni konwencjonalnej (glock 9mm czy karabinki mp5) jak rowniez mniej konwencjonalnej typu policyjny radiowóz uzyty do zestrzelanie śmigłowca ;D Momentami mozna sie pośmiac :)

_________________
Obrazek


26 sie 2007 18:42:29
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
"Skazani na Shawshank" - piękny film z oscarową (nie wiem czy dostał, jeśli nie - to powinien) rolą Morgana Freemana. Film powinni obejrzeć zwłaszcza ludzie wpychający ludzi do więzienia za wszelką cenę, nieważne, że znajdzie się kilka niewinnych jednostek. Do Ciebie piję Fjuczers :>

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


26 sie 2007 22:02:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Kell - pewnie jesteś ich wspólnikiem, skoro bronisz bandziorów :P Ja Monachium oglądałem już jakiś czas temu, ale film wywarł na mnie duże wrażenie i ogólnie bardzo mi się spodobał. Warto go obejrzeć.

@Mako - jeśli nie oglądałeś Transmorphersów jeszcze, to szczerze Ci to odradzam ;)


27 sie 2007 13:44:19
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ja onejrzałem ostatnio The Simpsons movie - bardzo przyjemna komedia :) Homer nie zawodzi, podobnie jak reszta roszinki....Tylko jak mogli tak spoufalić Barta z.....sami zresztą zobaczcie z kim :P Ogólnie rzecz biorąc film trzyma niezły poziom serialu. Dla fanów Simpsonów pozycja obowiązkowa!

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


27 sie 2007 14:25:45
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Komedia niezła i kupa śmiechu, ale tłumaczenie w dubbingu dość słabe :P Chyba że oglądałeś z napisami, to podobno się świetnie ogląda. Kreskówki wprawdzie nie oglądałem, ale zachowanie Barta i tak trochę mi się wydało dziwne :P


27 sie 2007 14:51:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ja oglądałem z napisami, czyli głosy były oryginalne... Do dubbingu bym nawet nie podchodził, bo z nim film traci przynajmniej z 30 % klimatu. Wg mnie lepiej głosy podłożone są tylko w South Parku :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


27 sie 2007 15:18:33
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Zaraz sobie obejrze simpsonow ... tyle pozytywnych opini ze nie moge sie oprzeć :D

_________________
Obrazek


27 sie 2007 18:02:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
To teraz wydaj własną :P Ja mimo dubbingu nie żałuję wydanych na bilet do kina pieniędzy - strasznie dawno w kinie nie byłem, a tu nagle ostatnio 2 razy w ciągu 1,5 tygodnia ;) I nie narzekam ;)


27 sie 2007 19:10:05
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
:( Nie wydam ... okazało sie ze w filmie nie mam dźwieku :| czy to moze byc wina jakiegoś kodeku czy film jest naprawde w takiej wersji ? :|

_________________
Obrazek


29 sie 2007 12:38:41
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Nie wiem jaką masz wersję :P Ja mam Transmorphers.2007.DVDRip.Xvid.TFE i wszystko z nią było ok. Ale uwierz mi - niewiele tracisz na braku dźwięku :D


29 sie 2007 13:01:18
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Mówiłem o simpsonah :D

Wczoraj byłem sobie w kinie na filmie "Twarda Sztuka" komedia ale dosc ciekawei zrobiona pokazujaca jak potrafia byc podobne a za razem rozne 3 kobiety babcia matka i córka :D Kazda probuje na swoj sposob wychować 2 pozostałe osobniczki :) pozatym wpływ sexu na młode dziewczyny (pokroju paris H) ciekawa produkcja i posmiac sie mozna, aczkolwiek do najlepszych komedi to zaliczyc tego nie mozna ;>

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 01 wrz 2007 14:59:26 przez mako, łącznie edytowano 1 raz



01 wrz 2007 14:56:41
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Aha chyba że :D No to tam masz czego żałować :P


01 wrz 2007 14:58:24
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Obejrzałem sobie jeszcze raz "Planetę małp", tę z 2000-któregoś roku. I jest po prostu śmieszna czasami. Kiepscy aktorzy do kiepskiego scenariusza. Kilka ewidentnych gaf (np. kiedy główny bohater mówi do ludzi aby przeszli za statek - tylko kto poza nim mógł wiedzieć, że to jest statek?). Do tego te amerykańskie wstawki - zarówno na początku filmu jak i na końcu. Nie trawię tych amerykańskich flag powkładanych w co drugi kadr filmu. Z drugiej strony to ich film i se mogą robić w nim co chcą, nikt mi nie każe oglądać. I tak też pozostanę jednak przy wersji filmu z lat 70.-tych - mimo swego wieku i związanych z tym śmieszych kostiumów dawał jednak o wiele więcej do myślenia.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


01 wrz 2007 15:41:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
A ja w końcu obejrzałem kinową wersje South Park. I myślę że serial był lepszy

_________________
http://toolsweb.pl/


02 wrz 2007 21:00:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
A teraz ja ... wczoraj zrobiłem sobie maraton filmowy ... obejrzałem aż 3 produkcje (to wiecej niz przez kazdy miesiac wakacji :D )

1. Requiem for a dream - wiem wiem zabierałem sie za ten film od 2 lat i jakos nie mogłem sie przemoc ... nie miałem pojecia o czym była ta produkcja, czego sie spodziewac, nawetr jakiego gatunku ... czy to dramat czy horror czy kto wie co jeszcze, sie przemogłem i musze powiedziec tyle FILM JEST MOCNY, inaczej tego ująć nie potrafie. Naprawde mocne piętno w psychice zostawia szczegolnie koncowka ... Film ma jeszcze jedna zalete - nie jest powieleniem niczego co do tej pory sie pojawiało ... jest indywidualnie unikatowy. Jednym słowem POLECAM 9/10

2. Dzień Świra - kiedys uznałem że film jest do bani i zasnąłem po 15 minutach ogladania ;] Bo faktycznie film jest pokrecony :P ale nie powiem teksty są juz kultowe a czasem zabojczo trafne :P - szczegolnie modlitwa polaka :D 6/10

3. Świadek koronny - kolejny film do ktorego obejrzenia sie zabrać nie mogłem ... i szczerze film przereklamowany, taka typowa polska produkcja bez ładu i skladu ni to śmieszne ni to straszne, nawet nie zbyt ciekawe... ogolnie sam pomysł jest taki sobie, miał pokazać zycie gangsterki polskiej ? tak slabo to wyszło :P ocena 3/10

_________________
Obrazek


03 wrz 2007 10:50:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron