Teraz jest 28 mar 2024 19:37:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Tanya Huff 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 mar 2009 23:06:53
Posty: 11
Post Tanya Huff
Ostatnio przeczytałam pierwsza książkę tej autorki: "Ślad krwi" Co o niej sądzicie?
Jak dla mnie świetna książka. może nie trzyma specjalnie w napięciu, ale jednak wciąga. Podobały mi się też charaktery głównych bohaterów i styl pisania.
Na pewno nie brak humor. Przy niektórych tekstach prawie płakałam ze śmiechu :D

A jak inne jej książki? Może czytaliście?


13 kwi 2009 20:53:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 kwi 2009 20:49:42
Posty: 22
Post Re: Tanya Huff
"Ślad krwi" raczej mnie znudził i nie wciągnął bynajmniej. Jeśli chodzi o tę autorkę to bardziej podobała mi się przeczytana parę lat temu książka "Brama mroku i krąg światła".


04 maja 2009 18:52:44
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 maja 2008 9:10:55
Posty: 35
Post Re: Tanya Huff
Mnie też średnio podobał się "Ślad krwi" może dlatego, że przed książką oglądałam serial o Vicki Nelson. Książka zawiera cała fabułę pierwszego pilotowego odcinku serialu, fabuła się dość szybko nudzi, ale też autorka zastosowała wiele dłużyzn. Drugi tom był lepszy, ale podejście głównych bohaterów zraziło mnie trochę, zabrakło tego humoru z serialu, choć sama fabuła nie była zła.
W podobnych klimatach pisze Patricia Briggs, jej książki podobaja mi się bardziej szczególnie, że ciekawie opowiada o zwykłym życiu wilkołaków, o różnych zależnościach i niuansach stada. Nie ogranicza się tylko do głónego wątku, nie wyjaśniająć praw rządzących stworzonym przez nią światem.

"Brama mroku i krąg światła" jest tak zupełnie różna od "Śladu krwi", że to niesamowite, że napisała to ta sama autorka. Ciekawa książka, z dużym zainteresowaniem czytałam :)


11 maja 2009 16:38:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron