Teraz jest 20 kwi 2024 10:24:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
John Ringo 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 cze 2008 11:24:03
Posty: 10
Post 
och, kolorowa dyskusyjka...
Ja Ringo bardzo lubie, fajno mi sie czytalo, odpowiednia mieszanina humoru i patosu, szybka (choc nie zawsze) akcja i charakterni:-) bohaterowie, po prostu dobra rozrywka bez zaglebiania sie w detale.
Polecam.


29 paź 2008 0:36:29
Zobacz profil
Post 
Mam pytanie do oczytanych ludzi;] Co jeszcze z twórczości Ringo, poza Wojnami Rady można przeczytać bez bólu?:) Osobiście póki co czytałem tylko Marsz w głąb lądu tegoż autora i nie powiem, żebym się rozczarował:D Nie jest to lektura wysokich lotów ale bardzo przyjemna w czytaniu. Co do bardziej ogólnej oceny twórczości Ringo wypowiem się szerzej po przeczytaniu większej ilości pozycji, o ile ktoś mi coś podsunie:)


21 gru 2008 22:30:13
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 19:14:29
Posty: 35
Post 
Mogę polecić dwa cykle: "Imperium człowieka", z którego jak widzę przeczytałeś tom 1. Pozostałe to "Marsz ku morzu", "Marsz ku gwiazdom" i "Nas niewielu" oraz cykl "Dziedzictwo Aldenata"na który składają się tomy:"Pieśń przed bitwą", "Pierwsze uderzenie", "Taniec z diabłem", "Doktryna piekieł", "Warta na Renie" i "Wojna Cally". To chyba wszystkie tomy obecnie przetłumaczone na język polski. Jeśli więc lubisz militarną sci-fi, to coś dla ciebie.


24 gru 2008 22:07:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron