Teraz jest 25 kwi 2024 8:59:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Feliks W. Kres 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 sie 2008 18:49:05
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Przeczytałem ze 4 pierwsze tomy Księgi Całości i chyba 2 z Piekła i szpady i stwierdzam, że są świetne.
Klimat wspaniały, świat dokładnie dopracowany. Przesadza z uśmiercaniem bohaterów, ale przynajmniej widać że nie są niezniszczalni, jak to bywa w niektórych książkach że bohaterzy prawie zawsze wychodzą zwycięsko i bez szwanku z każdej opresji. 8)

Bardzo spodobał mi się pomysł, gdzie oprócz ludzi mamy jeszcze inne rozumnej rasy, wcale nie elfy, krasnoludy, czy jakiekolwiek humanoidalne istoty znane z innych fantasy, tylko stare, dobre, pospolite koty i sępy (choć obie rasy nie angażują się zbytnio w losy świata).

g2010 napisał(a):
Ano wlasnie, mam podobny problem z Kresem (zreszta jak wszyscy Smile ). Za jasna cholere nie moge dorwac jego ksiazek:)


Wiesz jeśli bardziej ci zależy na przeczytaniu niż na kupieniu, to zawsze pozostają wypożyczalnie albo ebooki z neta. A potem jeśli będziesz miał taką ochotę to już po przeczytaniu możesz wtedy bez pośpiechu szukać brakujących części. :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Choćbym kroczył doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.


08 wrz 2008 16:51:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron