Teraz jest 19 kwi 2024 6:24:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pierwsze Wrażenia 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Pierwsze Wrażenia
Cytuj:
Ale nasi programiści pracowali, żeby dostosować eclicto do naszej klienteli.
Amerykańscy, których tutaj się uwielbia dołożyli wszelkich starań by nie można było u nas czytać książek po polsku...
Tak pracowali, że spieprzyli czas pracy na baterii...

Cytuj:
Jeżeli kolporter zobaczy że jest zainteresowanie ich sprzętem to na bank wzrośnie poziom świadczonych usług.

Mieli cały rok na podniesienie tego poziomu i nie zrobili za wiele. Może nowa konkurencja ich zmusi. Właściwie to jeśli nadal tak będą rozwijać ten projekt to gwarantowane jest, że na tym rynku się nie utrzymają.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


15 lis 2010 9:56:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010 10:29:15
Posty: 69
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle3, eClicto, Tungsten T|3
Post Re: Pierwsze Wrażenia
Ja właśnie "podziękowałem" czytnikowi eClicto za mile spędzone chwile razem i zamówiłem Kindle 3.
I nie będzie chyba tutaj dla nikogo zaskoczeniem, że powodem jest olewactwo Kolportera w kwestii firmware'u i pozostawienie w (dyplomatycznie mówiąc) żałosnym stanie obecnego poboru energii przez czytnik. Ładowanie 2 razy w tygodniu urządzenia, które w założeniu ma być bardzo energooszczędne? Kpina.

Kolporter jedynie zyskał w moich oczach za sprawą życzliwego i sprawnego oddziału serwisowego. Teraz jednak dzięki swojemu zaniedbaniu w kwestii zaplecza software'owego zapłaci wysoką cenę. K3 kosztuje prawie 400 zł mniej od eClicto a wyprzedza go o całą długość w każdym możliwym aspekcie. RIP eClicto.

Napiszę jeszcze tylko tyle, że ten czytnik oddaje żonie. Trochę ze wstydem to przyznaję, bo mimo, że darowanemu koniowi (za którego zapłaciłem ponad 800 zł) ponoć nie zagląda się w zęby - czuję się nieco podle, że "uszczęśliwiam" ją tak niedoskonałym prezentem...

_________________
That is not dead which can eternal lie, yet with strange aeons even death may die.


22 lut 2011 22:17:46
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Pierwsze Wrażenia
A może lepiej spróbować opchnąć eC na allegro i zakupić za to kundla? Nie wiem po ile eC teraz chodzą ale z 300 powinieneś za niego dostać chyba.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


23 lut 2011 10:16:01
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010 10:29:15
Posty: 69
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle3, eClicto, Tungsten T|3
Post Re: Pierwsze Wrażenia
Kell napisał(a):
A może lepiej spróbować opchnąć eC na allegro i zakupić za to kundla? Nie wiem po ile eC teraz chodzą ale z 300 powinieneś za niego dostać chyba.

Nie chce mi się kombinować, szczerze mówiąc. Zawsze miałem opory w kwestii sprzedawania czegokolwiek na allegro. Żona nazywa te opory lenistwem, ale ja wiem lepiej ;)

_________________
That is not dead which can eternal lie, yet with strange aeons even death may die.


23 lut 2011 12:15:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron