Teraz jest 28 mar 2024 22:14:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Odswiezanie ekranu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2013 20:38:39
Posty: 19
Post Odswiezanie ekranu
Witam, czy jest mozliwosc wylaczenia tego pelnego odswiezania ekranu przy kazdej zmianie obrazu? Jest to tak uciazliwe ze za chwile dostane epilepsji. Co chce przesunac strone albo jakakolwiek rzecz klikne na ekranie to na sekunde pojawia sie caly czarny ekran potem wyswietla sie tresc. Przy czestym klikaniu (np przesuwaniu strony lub gdy edytuje jakis plik do pracy) to tak mi to miga ze nie da sie czytac... Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ...


04 sty 2014 19:11:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2013 13:30:01
Posty: 31
eCzytnik: Onyx C65 AG
Post Re: Odswiezanie ekranu
root, jest odpowiednia modyfikacja.


04 sty 2014 19:59:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2013 20:38:39
Posty: 19
Post Re: Odswiezanie ekranu
Mam juz zrootowanego Nooka. Masz link do tej modyfikacji albo przynajmniej nazwe?


04 sty 2014 22:35:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2013 13:30:01
Posty: 31
eCzytnik: Onyx C65 AG
Post Re: Odswiezanie ekranu
na szybko znalazłem fast refresh: http://forum.xda-developers.com/showthr ... st22800284
nie wiem czy to najnowsza wersja, przejrzyj: http://forum.xda-developers.com/nook-touch/development


05 sty 2014 0:45:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2013 20:38:39
Posty: 19
Post Re: Odswiezanie ekranu
Zainstalowalem to ale niestety nie dziala mi to ;/ W instrukcji i na filmikach pokazane jest jak koles 4 razy klika w ekran od lewej gornej do prawej dolnej i automatycznie przelacza mu sie w tryb czarno-bialy z szybkim odswiezaniem a jak chce np zobaczyc jakis obrazek robi to samo w odwrotna strone i przelacza mu sie w tryb szarosci juz bez no-refresha. Ja robie tak samo, kombinuje w ustawieniach tej apki i ciagle nie chce mi sie wlaczyc ten tryb 1-bitowy no-refresh. Nie mowie juz ze na jednym filmiku koles kombinowal z konstrastem i dzialalo mu to nawet przy lekkich odcieniach szarosci a u mnie nic ;/ Za kazdym razem gdy wlacze opere czy jakis pdf caly ekran miga przy kazdym dotknieciu ekranu ;/

Czy ktos z posiadaczy Nooka bawil sie w to i udalo mu sie to wlaczyc?


07 sty 2014 14:22:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: