Teraz jest 28 mar 2024 19:44:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
nook wyrzuca na 1 stronę i problem z tapetkami 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2013 12:56:04
Posty: 6
eCzytnik: Nook Simple Touch
Post nook wyrzuca na 1 stronę i problem z tapetkami
witam

to mój pierwszy post i piszę bo mam problem ze swoim nook simple touch

dosyć często zdarza się że gdy podczas czytania wchodzę w ustawienia i coś tam działam, to po powrocie na stronę główną widzę że jestem z powrotem na stronie pierwszej czytanej książki. praktycznie zawsze zdarza się tak po odpaleniu nowej książki. dopiero jak wejdę w nią jeszcze raz i przeskoczę do czytanej strony to po wyjściu do HOME aktualizuje mi się czytana strona. często zdarza się to także gdy np. wyjdę do ustawień u uruchomię wifi, to wtedy też po powrocie do HOME jestem na 1 stronie. trochę mnie to denerwuje.

druga sprawa to własne tapetki. założyła folder, wgrałam swoje zdjęcia w liczbie 3. jak usypiam nooka to pojawiają się moje tapetki na zmianę i dodatkowo jako czwarta w kolejce pojawia się tapetka z siostrami Bronte. jak usypiam ręcznie to z reguły jest moja tapetka, jak zostawię i sam się uśpi to najczęściej mam siostry. czy spotkaliście się z czymś takim?

oprogramowanie ma 1.2.1

innych problemów narazie nie stwierdziłam bo używam go jak prawdziwą książkę - nie używam słownika, notatek, podkreśleń. po prostu przewijam strony i czytam.

jeżeli macie jakieś rozwiązanie tego wywalania na pierwszą stronę to będę wdzięczna za odpowiedzi bo jest to denerwujące

pozdrawiam wszystkich użytkowników NOOK :)


22 maja 2013 21:43:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 gru 2012 22:16:44
Posty: 1
eCzytnik: nook simple touch
Post Re: nook wyrzuca na 1 stronę i problem z tapetkami
usuń wszystkie książki, odłącz, wyłącz, włącz, wgraj książki

z tapetami nie pomogę, ja tylko czytam ;)

pozdrawiam


28 maja 2013 21:55:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron