Teraz jest 29 mar 2024 12:21:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[K Classic] Jak zapisać artykuły? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lut 2012 0:02:48
Posty: 1
eCzytnik: Kindle 4
Post [K Classic] Jak zapisać artykuły?
Mam malutkie pytanie, prenumeruje sobie "Gazetę Wyborczą". Nie zawsze jednak jest czas przeczytać wszystkie artykuły, nie cała treść jest też godna uwagi. Są jednak teksty, które chce sobie "odłożyć na później". Możecie jakoś poradzić, jak zapisywać pojedyncze artykuły, jakoś nie do końca rozumiem tę funkcjonalość. Wiem, iż gazety wpadają do archiwum, jednak chciałbym sobie jakoś zaznaczać konkretne artykuły. Dziękuje za pomoc. Chodzi o kindle 4


16 lut 2012 0:06:13
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Zapisywanie artykułów.
Menu -> Clip this article.

Artykuł w formacie txt zostanie wklejony do pliku My Clippings na urządzeniu.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


16 lut 2012 0:36:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2012 13:22:49
Posty: 12
Post Re: Zapisywanie artykułów.
Witam. Odświeżę wątek, po zarejestrowaniu KT zacząłem korzystać z użytecznej funkcji send to kindle. Jednak zaciekawiła mnie sprawa zarchiwizowania danego artykułu.
Po podpięciu kabelkiem w folderze Documents znajdują się te nasze "wysłane" artykuły ale z rozszerzeniem .azw i co teraz zrobić żeby móc zrzucić w jakimś wygodnym formacje dany artykuł na pc? Po skopiowaniu próbowałem wykorzystać Calibre, jednak jak bym nie próbował uzyskany plik czy PDF czy TXT jest dość "rozwalony" no i oczywiście nie ma żadnych fotek które wypełniały artykuł. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Jak trafiałem na coś ciekawego to zwykle używałem opcji kopiuj i wklej do jakiegoś Doc'a ale opcja wysyłania na Kindla jest wygodna i może udało by się wykorzystać ją w pełni ;)


10 mar 2012 16:48:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron