Teraz jest 29 mar 2024 7:36:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Czy można mieć dwa Kindle na jednym koncie? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2011 22:01:32
Posty: 2
eCzytnik: Kindle 3 Wifi 6''
Post Czy można mieć dwa Kindle na jednym koncie?
niedlugo wybieram sie na urlop na mega odludzie i bedzie mi potrzebne duuuzo ksiazek, nigdy nie myslalam o zakupie Kindle ale to chyba najrozsadniejsza opcja w tej chwili ... prosze serdecznie o rady i pomoc w kilki kwestiach.

1. czy moge kupic 2 urzadzenia i miec je podpiete pod 1 konto na amazonie ? tak zeby sciagajac 1 ksiazke 'wrzucic' ja od razu na 2 kindle ? nurtuje mnie to i znalezc nie moge :) chodzi o to zeby zaplacic raz za ksiazke z znalazla sie na czytniku moim i 'mojego' :)
2. mialam w rekach nowa wersje i nie bardzo wiec czy bedzie praktyczna, jakos nie przekonuje mnie ta wersja bez klawiatury ... co Wy sadzicie ? Jak sie porusza na tym nowym kindle ? ktory wg Was jest lepszy ?
3. chyba wystarczy mi w wersji bez 3g, gdyz i tak mam ipada, ktorego wszedzie ze soba zabieram z 3g wiec chyba taki najzwyklejszy spelni role na pustkowiu :)


dziekuje

Magda


14 lut 2012 23:03:42
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: 2 kindle a 1 konto amazon ... pomozcie
1. Dokładnie tak - na koncie możesz mieć np. 2 fizyczne czytniki i 3 aplikacje (na adroida, ios, pc) - wiekszosc ksiazek kupionych z amazonu mozna trzymac na 5-6 urządzeniach jednocześnie.

Z tym że nie mozesz wyslac jednoczesnie - kupujesz i wysylasz do jednego - ale potem z konta mozesz wyslac na drugi, albo sciagnac przez archived items na urządzeniu.

2. Jak lubisz klawiaturę, nie potrzebujesz dotyku, wystarczy Keyboard.

3. A tu będzie problem, bo kindle keyboard wifi już nie jest dostępne (ostały się jakieś sztuki w Niemczech tylko).

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


14 lut 2012 23:35:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sty 2011 15:50:22
Posty: 294
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Keyboard i PaperWhite
Post Re: 2 kindle a 1 konto amazon ... pomozcie
tweety102 napisał(a):
1. czy moge kupic 2 urzadzenia i miec je podpiete pod 1 konto na amazonie ? tak zeby sciagajac 1 ksiazke 'wrzucic' ja od razu na 2 kindle ? nurtuje mnie to i znalezc nie moge :) chodzi o to zeby zaplacic raz za ksiazke z znalazla sie na czytniku moim i 'mojego' :)


Możesz tak zrobić, ale przy wysyłce książka pojawi się tylko na jednym Kindlu, na drugi trzeba ją dociągnąć "ręcznie" z archived items.


15 lut 2012 0:16:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 kwi 2011 19:15:50
Posty: 131
Lokalizacja: Kozienice
eCzytnik: kindle 3
Post Re: 2 kindle a 1 konto amazon ... pomozcie
Jeżeli ebooka kupisz w innej księgarni i wyślesz go na kindla mailem, też będziesz mogła go wysłać poprzez "archived items" na drugiego kindla.

(Edit) Przepraszam za pomyłkę nie w archived items tylko w Personal Documents.


16 lut 2012 21:48:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2011 22:01:32
Posty: 2
eCzytnik: Kindle 3 Wifi 6''
Post Re: 2 kindle a 1 konto amazon ... pomozcie
dziekuje bardzo :) pomogliscie mi bardzo :) w uk chyba w tesco sa jeszcze starsze wersje, takze z tym by problemu nie bylo tylko musze sie sama zdecydowac ktore chce :)


17 lut 2012 21:06:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron