Teraz jest 24 kwi 2024 4:28:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Czytniki Onyx w Vobis (promocje) 
Autor Wiadomość
Post Czytniki Onyx w Vobis (promocje)
Myślę, że to nowa dobra wiadomość:
W salonach sieci Vobis, czytniki A60 sprzedawane w promocji wraz z trylogią Larssona mają ekran Pearl:
Czytnik ebook Onyx Boox A60 6" Pearl wifi, ekran dotykowy+Larsson Trylogia Millenium


03 gru 2011 18:35:49
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Byłem wczoraj w jednym z salonów Vobis w Krakowie...
Niestety młody sprzedawca był zupełnie "niezaktualizowany" nie wiedział o promocjach, miał "na stanie" tylko M90 bez promocyjnej książki, a nawet przez chwilę twierdził, że nowych nie będzie :shock:
Tak, że trzeba być zdecydowanym, dopominać się i w razie czego powoływać na stronę internetową Vobis-u ;)

Promocje pewnie dopiero ruszają i może za tydzień to się zmieni...

_________________
W Obrazek też ;)


04 gru 2011 12:34:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 gru 2011 9:48:19
Posty: 14
eCzytnik: onyx boox A60
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
W Toruniu to samo i w Bydgoszczy też
Toruń na stanie 60 X i 90M o trylogii cisza
w drugim tylko 90M o trylogii cisza
Bydgoszcz tylko 90 M nic nie wiedza o trylogii

troszkę polatałam po Vobisach aby ostatecznie zdecydować czy kupić 60 X czy jednak 60A :) a gdyby jeszcze jakaś fajna promocja do tego była to juz by było całkiem fajnie ;)

może faktycznie w przeciągu tygodnia coś się ruszy od piątku to juz wszyscy żyją wekendem :lol:


04 gru 2011 13:29:27
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Wersje X60 staniały w promocjach do tej samej ceny co A60, X61S są mniej więcej w tych samych cenach, a wersja A60 jest ciut droższa, ale ma też ekran Pearl (w Vobisie).
Chyba w tygodniu dostawy dojadą do salonów, trzeba poczekać parę dni (dziś jest 4 a pisali, że bedą od 7 grudnia)...

_________________
W Obrazek też ;)


04 gru 2011 14:08:15
Zobacz profil WWW
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Kolejna promocja, tym razem z biografią Steve'a Jobsa nowy model czytnika:
Onyx Boox i62 6" E-Ink Pearl EPD, wifi, ekran dotykowy - Finger Touch


15 gru 2011 12:34:25
Post Re: Forum Onyx BOOX, aktualności i promocje
Skoro tu o promocjach, to opiszę jeszcze tutaj, ze jest nowy Onyx BOOX i62 w promocji w salonach Vobis wraz z biografią Steve'a Jobsa.

Opis czytnika i specyfikacja na stronie Vobis.pl i ArtaTech.pl

Jako wyposażenie w komplecie, w kolorowym pudełku jest:
- czytnik z ekranem dotykownym
- dopasowane etui
- kabel USB
- ładowarka
- instrukcja "quick start" i karta gwarancyjna


19 gru 2011 16:11:38
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2011 14:39:39
Posty: 3
eCzytnik: Onyx A60
Post Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Witam.

Wczoraj dotarł do mnie mój długo oczekiwany czytnik (zamówiony w Vobisie). Po rozpakowaniu paczki okazało się, że czytnik był już używany/testowany. Dodatkowo na opakowaniu pisze iż ekran to E-Ink z 8 odcieniami szarości czyli Vizplex a powinien być Pearl EPD.
Wersja wgranego firmware to 1.5.1 20110723. Proszę Was o pomoc lub wskazówki jak rozpoznać rodzaj ekranu bo nie wiem czy nie zostałem oszukany.

Pozdrawiam.

_________________
Zapraszam na pozycjonowanie Bielsko !


30 gru 2011 14:55:45
Zobacz profil
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Proszę o informacje, co zasugerowało wcześniejsze używanie czytnika ?
Właściwie to każdy czytnik przed wysyłką do dystrybucji, jest przez nas otwierany w celu sprawdzenia i ew. wgrania nowej, polskiej wersji oprogramowania.

Jeśli chodzi o ekran, to najpewniejszym sprawdzeniem będzie wgranie do czytnika pliku graficznego z odcieniami szarości i sprawdzenie ile ich wyświetla czytnik. (ekran Vizplex = 8, Pearl = 16 w Boox-ach).
Dobry przykład do sprawdzenia tu:
Obrazek


30 gru 2011 20:53:22
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2011 14:39:39
Posty: 3
eCzytnik: Onyx A60
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Robert ArtaTech napisał(a):
Proszę o informacje, co zasugerowało wcześniejsze używanie czytnika ?
Właściwie to każdy czytnik przed wysyłką do dystrybucji, jest przez nas otwierany w celu sprawdzenia i ew. wgrania nowej, polskiej wersji oprogramowania.

Woreczki od ładowarki i kabla były rozdarte, no i czytnik był "lekko" opalcowany z tyłu.

Robert ArtaTech napisał(a):
Jeśli chodzi o ekran, to najpewniejszym sprawdzeniem będzie wgranie do czytnika pliku graficznego z odcieniami szarości i sprawdzenie ile ich wyświetla czytnik. (ekran Vizplex = 8, Pearl = 16 w Boox-ach).
Dobry przykład do sprawdzenia tu:


Z tego co naliczyłem to wyświetla ich więcej niż 8, więc chyba jednak mam Pearl-a ;) :

Obrazek

_________________
Zapraszam na pozycjonowanie Bielsko !


30 gru 2011 22:20:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Ja w swoim A60 naliczyłem 14 odcieni. To jaki ja mam ekran? :)


30 gru 2011 22:58:10
Zobacz profil
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Czyli jest Pearl.
domellos napisał(a):
Robert ArtaTech napisał(a):
Proszę o informacje, co zasugerowało wcześniejsze używanie czytnika ?
Właściwie to każdy czytnik przed wysyłką do dystrybucji, jest przez nas otwierany w celu sprawdzenia i ew. wgrania nowej, polskiej wersji oprogramowania.

Woreczki od ładowarki i kabla były rozdarte, no i czytnik był "lekko" opalcowany z tyłu.

Woreczek od ładowarki jest zawsze otwarty (nie zgrzewany) ale kabel USB powinien być w zamkniętym (zgrzanym) woreczku.
To szkoda, że ktoś wysyłający urządzenie, które było oglądane, nie zadał sobie trudu choćby wytarcia tych śladów. (Takie są minusy możliwości "pomacania" w salonie czytnika.)
Tak jak pisałem, każdą sztukę otwieramy i sprawdzamy przed dostawą (wgrywając nowe firmware), ale nie zostawiamy takich śladów.
Widocznie zeszły wszystkie, które mieli i wysłali taki wystawiany w salonie, albo sami chcieli się zapoznać z e-inkiem lub porównać z innym...


31 gru 2011 12:51:13
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2011 14:39:39
Posty: 3
eCzytnik: Onyx A60
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Robert ArtaTech napisał(a):
Widocznie zeszły wszystkie, które mieli i wysłali taki wystawiany w salonie, albo sami chcieli się zapoznać z e-inkiem lub porównać z innym...


Zapewne któraś z tych opcji. Dziękuję za pomoc i wyjaśnienia :) .

_________________
Zapraszam na pozycjonowanie Bielsko !


31 gru 2011 15:25:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Robert ArtaTech napisał(a):
Czyli jest Pearl.
.


No ale ja kupiłem A60 z miesiąc przed wprowadzeniem Perala w Vobisie; to był zestaw z lekturami :) Jak więc może być to pearl?


31 gru 2011 17:30:09
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Może ci tajemniczy otwierający z Vobisu mieli uraz do lektur i przy okazji skasowali? :D

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


02 sty 2012 10:42:32
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2012 20:49:07
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox A60
Post Re: Jak rozpoznać rodzaj ekranu w A60?
Witam, mam pytanie do przedstawiciela ArtaTech rozumiem że czytniki pearl mają zawsze 16 odcieni ? Pytam bo kupiłam ostatnio w vobisie czytnik onyx boox A60 z wyświetlaczem pearl, ale z 8 odcieniami szarości (zrobiłam sobie ten test graficzy) sprzedawca zapewniał mnie że będzie ich 16, pozatym zajrzałam do instrukcji obsługi w wersji pdf na czytniku i przy danych wyświetlacza widnieje technologia vizplex (nie wiem na ile to jest wiarygodne bo instrukcja jest na kilka modeli chyba). http://www.vobis.pl/oferta/notebooki_i_ ... _60_6.aspx

Mam zamiar go jutro zareklamować :(

Edit: Po przeczytaniu kilku artykułów już widzę co się stało wcisneli mi starą wersje 60 w czarnym pudełku z vizplexem przycisk wifi na dole po lewej stronie urządzenia, a nie A60 z pearlem...


01 mar 2012 21:08:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron